Tohle jsou naše hudební tipy na Silvestra

Publikováno: 30.12.2018 06:45
Poslední den v roce obvykle přináší uvolněnější atmosféru, oči přivřeme i nad nějakou tou skleničkou. Na otázku, jakou hudbu si k tomu pustit, odpoví muž nanejvýš povolaný – mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.

Buďte zdrávi. Následující písnička se k poslednímu dni v roce dobře hodí. Českou verzi evergreenu „Oh, Suzi“ navíc vydal Karel Gott 4. ledna roku 1983, takže to v týdnu bude 35 let.

Co dalšího si do silvestrovského playlistu přidat? Budu rád, když zvolíte Lokomotivu, budeme tu od 15:00 hrát u Fandy a bandy. No, ale pokud hledáte něco ještě výživnějšího, dejte si skupinu Buty.

Trocha Kryštofa na celodenní disco? Ano, doporučuji tuto.

Nebo zlatá česká klasická od Naturalu.

Ještě něco by to chtělo… Hm, tuhle! „Žena točí globusem“, to je parádní úlet od skupiny Bezinky. V originále to zpívali Boney M.

Ještě Plavce si na Silvestra zahrajme, pro kolektiv píseň přímo stvořená a titul před jménem není třeba.

Co tahle Františka Ringo Čecha?

To mi připomíná, že bych už taky měl jít. Tak hezký vstup do roku 2019 vám přeje Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

03.02.2019

Richard Krajčo napsal písničku pro Karla a Charlotte Gottovi

Odborník na domácí hudební scénu, mistr hudebních omáček Petr Vondráček, připravil nový díl pořadu plného muziky pocházející z Česka.
27.01.2019

Nový hudební pár: Olga Lounová a Václav Noid Bárta

Nenechte se zmást, jde o nový duet. Ve svém pravidelném nedělním pořadu to vysvětlí mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
20.01.2019

Tohle jsou noví Mirai. A znějí skvěle!

Jedna novinka a série výročí. Takový je obsah dalšího dílu pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravuje mistr hudebních omáček Petr Vondráček.
13.01.2019

Tak kdo? Boj o Eurovizi míří do finále!

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika reflektuje každoroční soupeření domácích interpretů o účast na pěvecké soutěži Eurovision Song Contest. Pokračuje Petr Vondráček.
06.01.2019

Ať žije Pomeranč!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl pořadu o domácí muzice. Zn: Zaostřeno na novou českou muziku!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.