Tohle jsou naše hudební tipy na Silvestra

Publikováno: 30.12.2018 06:45
Poslední den v roce obvykle přináší uvolněnější atmosféru, oči přivřeme i nad nějakou tou skleničkou. Na otázku, jakou hudbu si k tomu pustit, odpoví muž nanejvýš povolaný – mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.

Buďte zdrávi. Následující písnička se k poslednímu dni v roce dobře hodí. Českou verzi evergreenu „Oh, Suzi“ navíc vydal Karel Gott 4. ledna roku 1983, takže to v týdnu bude 35 let.

Co dalšího si do silvestrovského playlistu přidat? Budu rád, když zvolíte Lokomotivu, budeme tu od 15:00 hrát u Fandy a bandy. No, ale pokud hledáte něco ještě výživnějšího, dejte si skupinu Buty.

Trocha Kryštofa na celodenní disco? Ano, doporučuji tuto.

Nebo zlatá česká klasická od Naturalu.

Ještě něco by to chtělo… Hm, tuhle! „Žena točí globusem“, to je parádní úlet od skupiny Bezinky. V originále to zpívali Boney M.

Ještě Plavce si na Silvestra zahrajme, pro kolektiv píseň přímo stvořená a titul před jménem není třeba.

Co tahle Františka Ringo Čecha?

To mi připomíná, že bych už taky měl jít. Tak hezký vstup do roku 2019 vám přeje Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

06.01.2019

Ať žije Pomeranč!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl pořadu o domácí muzice. Zn: Zaostřeno na novou českou muziku!
23.12.2018

Michal Hrůza natočil novou filmovou písničku

Předposlední vydání pořadu o domácí muzice v roce 2018 mělo být hlavně o Vánocích. Záměry autora pořadu, Petra Vondráčka, však přebila jedna novinka a dvě výročí.
16.12.2018

Karel Svoboda by oslavil osmdesátiny…

Dvě výročí, jedna novinka. To je menu dnešního vydání pořadu mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka. Pořadu o domácí muzice.
09.12.2018

Nejenom do reklamy - Chinaski a Katarina Knechtová mají společný hit!

Už to tak vypadá, že i nová sestava populární české skupiny bude natáčet skvělé písničky. Čerstvý vánoční počin party kolem Michala Malátného zní velmi slušně. Pokračuje Per Vondráček.
02.12.2018

Dvěma hitům ze Semaforu bude 55

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček nachystal další přehled novinek a výročí. Spojovací linkou je zlatá česká klasika i nová česká muzika.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.