Slevy jsou pro mě zábava!

Publikováno: 28.12.2018 08:20
Nakupuje Zuzana Bubílková ve slevách? A co zlevněného si koupila naposledy?

Nakupujete ve slevách?

No, jasně. Když se mi pokazila pračka, měsíc jsem čekala na Black Friday a chodila jsem prát k známému, který to okamžitě využil a vnutil mi na žehlení své košile. Je to činnost, kterou nesnáším, ale vidina 30% slevy byla silnější. Zásadně ve slevě kupuji tuňákový salát. Zejména, když nedávné testy ukázaly, že jejich skutečná hodnota podle složení je tak 10 korun. Od té doby při jejich koupi nejdu nad třicet.

Co jste si koupila ve slevě naposledy?

Krásný kožíšek. Ten ve slevě původně nebyl, ale strašně se mi líbil. Když jsem si ho zkoušela, zjistila jsem, že má špatně našité zapínání, takže nešel zapnout. Okamžitě jsem vycítila šanci. Šla jsem to reklamovat k manažerovi prodejny a vyžadovala jsem jiný kus, o kterém jsem věděla, že ho nemají. „Vzala byste si ho, kdybych vám dal 50% slevu?“ opáčil manažer. Chvíli jsem ještě dělala drahoty a při 55% jsem si ho vzala. Doma jsem zapínání za půl hodiny opravila a v kožíšku dělám parádu.

Takže slevy jsou pro vás zábava.

Určitě. U lednových slev jsem se dokonce seznámila s mou poslední vážnější známostí. V obchodě s obuví bojoval s pánskou holínkou. Tak jsem mu podala obouvací lžíci. Poděkoval a zahlásil: „Za pět tisíc bych si je nevzal, ale s 80% slevou…“ Vztah skončil po třech měsících. Všude už byly plné ceny, jen náš vztah měl pořád 80% slevu.

Kdy odstrojujete stromek?

Kdysi to byla moje nejneoblíbenější činnost. Teď mi nedělá problém. Koupila jsem si totiž místo stromečku bonsay. Takže těch pár minizvonečků a andílků sbalím kdykoliv. Můj známý tím byl tak nadšený, že si ho letos po Štědrém dnu půjčil, když k němu měla přijít na návštěvu dcera a on měl místo stromečku na stole zlatý kolotoč.

Štastný, veselý a slevový přeje Zuzana Bubílková.

31.12.2018

Láska kvete v každém věku, ale řízek už nepřebije

Co chystá Zuzana Bubílková na Silvestra? A zakázala by pyrotechniku?
27.12.2018

Kdybych byla Beethoven, nenapíši Ódu na radost ale Ódu na vanu

Co má Zuzana Bubílková raději, vanu nebo sprchu? A co s ní udělá studená koupel?
21.12.2018

Slunovrat je pro mě symbol návratu mého miláčka - slunce!

Kdy dnes Zuzana Bubílková vstávala? A co bude dělat dnes, přesně ve 23:23 hodin, kdy začíná zimní slunovrat?
20.12.2018

Můj první mobil byl současně předposlední

Jaký má Zuzana Bubílková mobil? A vzpomene si na svůj první mobilní telefon?
19.12.2018

Nejdelší kolona je ta, kdy se i navigace zeptá, kdy už tam budete

V jaké nejdelší koloně stála Zuzana Bubílková? A kupuje si dálniční známku nebo dálnice objíždí?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.