Řidička se snažila natankovat benzin do elektromobilu!

Publikováno: 18.12.2018 15:28
Internet má nový hit! Jde o blonďatou řidičku, která se na čerpací stanici snaží natankovat elektromobil. Incident nám teď popíše Muž na síti...

Případ se stal ve Spojených státech. Řidička přijela s elektro Teslou ke stojanu na benzin. Zaplatila platební kartou a chtěla natankovat. Jenže, ouha, nebylo kam strčit pistoli. Video údajně natočil řidič, který stál za ní a který se u toho škodolibě uchechtával. Teď to koluje na youtube a také na to upozornil český web garáž.cz.

Všechno ale skončilo dobře. Spolujezdec kameramana totiž není bačkora a šel nešťastné řidičce pomoci… Oba se tomu nakonec zasmáli a kdoví, jestli to náhodou nebyl pokus o narušení dogmatu, že na pumpě můžete natankovat jenom spalovací motory. V diskuzi na webu garáž.cz varuje jeden čtenář, aby náhodou ta řidička toho chlapíka nezažalovala za to, že jí chtěl pomoci. Možné je totiž všechno, a zvláště v Americe. „A chtěla střídavé nebo stejnosměrné palivo," ptá se další čtenář. „Teď už chápu, proč mají Spojené státy Trumpa za prezidenta," komentuje na youtube jeden z diváků. A další se ptá, jestli to náhodou není celé fake.

20.12.2018

Den plný výzev!

Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!
19.12.2018

Značka Huawei má být pro Čechy hrozbou!

Velký čínský výrobce mobilů má problém. Značka Huawei má být pro Čechy hrozbou, takže se hlasitě debatuje o tom, jestli máme její výrobky používat či nikoli. Muž na síti narazil na twitteru na jedno vlákno, které nám může do této problematiky vnést jasno...
17.12.2018

Rosa se stal sportovním ředitelem pražské Sparty

Rosa má novou funkci! Jak už víte z našich zpráv, legendární fotbalista se stal sportovním ředitelem pražské Sparty. A hned už udělal první manažerský krok: podržel trenéra Ščasného! Síťové reakce přináší Muž na síti.
13.12.2018

Žluté vesty řádí i ve Sněmovně!

Jarda řádí! Mluvíme o poslanci sociální demokracie Jaroslavu Foldynovi. Dnes přišel do práce – rozumějte do Sněmovny – v reflexní vestě, a to nebyl v lihu. Co to znamená? Vysvětlí Muž na síti...
12.12.2018

Zvyšují se platy!

Web Novinky.cz přináší praktickou tabulku a ta nám hezky ukazuje, kdo si o kolik přilepší. Poslanci a senátoři o necelých sedm tisíc korun, premiér skoro o dvacet tisíc a prezident ještě o něco víc.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.