Osmiletý kluk vydělal za jeden rok 500 milionů korun!

Publikováno: 05.12.2018 16:11
Osmiletý kluk vydělal za jeden rok 500 milionů korun! Opravdu nečekanou zprávu dnes vydalo hned několik webů. A to hned zaujalo Muže na síti.

Především jde o velikánskou hromadu peněz. Půl miliardy vydělal na YouTube osmiletý chlapec Ryan ze Spojených států, píší mimo jiné novinky.cz. Je tak nejlépe placeným youtuberem na světě! Ještě několik takových tučných let a bude si třeba moci pořídit slavnou Dámu s hranostajem. Nebo obrovské stádo skotu. Anebo vědecký tým pro výzkum vesmíru. A čemu se ten kluk věnuje? Dělá videorecenze na hračky, si představte. A Ryan není žádné ořezávátko – jeho videa už měla 25 miliard zhlédnutí! V diskuzi na novinkách se ptá jeden čtenář, jestli náhodou není dětská práce tak trochu zakázaná.

I taková fotbalová Sparta by se za ty stamiliony možná dala koupit. A teď by to byl kauf… Twitterový účet 90-minut.cz přinesl zajímavou statistiku. Srovnal prvních 16 zápasů loňského trenéra Stramaccioniho a 16 zápasů letošního trenéra Ščasného. A víte, kdo dopadl lépe? Ščasný, ale jenom na skóre. Oba se Spartou 8x vyhráli, 4x remizovali a 4x prohráli, což shodně dělá 28 bodů. „Tak se nám pod Ščasným konečně rozstříleli," píše se v jedné reakci. Letošní Sparta dala totiž o šest gólů víc. „A taky je Ščasný vyšel levnějc," vidíme další poznámku na twitteru.

11.12.2018

Dara Rolins svlékla podprsenku a Putin byl dvojím agentem!

Dnes máme den plný překvapení! K těm největším patří vtipné představení předsedy ODS Petra Fialy v našem vysílání. On snad poprvé řekl vtip. S čerstvými on line novinkami přichází Muž na síti.
10.12.2018

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky… To je výsledek příběhu, který teď sklízí úspěch na YouTube. Video rozebral Muž na síti.
06.12.2018

Jaká jsou pravidla pro přepravu nebeských bytostí?

Čerti s Mikulášem řádili už včera, Muž na síti má ale ještě jeden síťový dovětek...
04.12.2018

Svět zná první držitelku Zlatého míče v dějinách!

Svět už zná první držitelku Zlatého míče v dějinách! Prestižní fotbalová cena se uděluje už desítky let, ale teprve teď ji poprvé dostala i žena. A co čert nechtěl, už se řeší sexistický skandál!
03.12.2018

Dny politického příměří zahájeny!

Tak jsme zahájili dny politického příměří. V prvním adventním rozhovoru se nám dnes představil vrchní Pirát Ivan Bartoš. A světe div se, on pořád kouří! Facebookové ohlasy přináší Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.