Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa

Publikováno: 01.12.2018 06:45
Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa... Míříme do světa kuriózních případů, které v uplynulém týdnu zaměstnali policisty napříč republikou.

Bizarní případ řešili pardubičtí policisté. Museli zachraňovat ženu, která si v opilosti ustlala v úschovném boxu na vlakovém nádraží. Přitom ji polovina těla čouhala ven. Policisté jí naměřili téměř tři promile alkoholu a odvezli na záchytku.

Jedeme do Brna za mužem, který neustálým bušením na zeď dohnal své sousedy k tomu, aby na něj zavolali policii. A udělali dobře. Jen co policisté vnikli do bytu, tak se jim naskytla pozoruhodná scéna. Muž ležel na zemi zaseknutý mezi masivní postelí a zdí bytu. Na něm navíc ležela matrace, která se sesunula ve chvíli, kdy ve spánku sklouzl z lůžka. Nešťastně zaklíněný muž si nedokázal několik hodin sám pomoci. Poté, co se ho strážníci zeptali, jestli je v pořádku, ho ze škvíry opatrně vytáhli.

Na skok se podíváme do Německa za šoférem, který bleskově přišel o řidičák a možná trhnul nový světový rekord. Mladík úspěšně absolvoval autoškolu a zřejmě chtěl pořádně prohnat své nové auto. Policisté mu ale po 49 minutách od převzetí řidičského průkazu naměřili stokilometrovou rychlost v obci a papíry mu za zase vzali.

Hrdinkou týdne je žena z Brna, která u jedné ze zastávek našla opuštěného asistenčního psa. Fenka dlouhé minuty čekala na svého hendikepovaného páníčka, který se jí ale ztratil z dohledu. Žena proto psa chytla za obojek a čekala na městkou policii, kterou bleskově zkontaktovala. Strážníci si pejska převzali a předali vděčnému majiteli.

08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
24.11.2018

Lepší zbohatnout v HTI než nezákonným způsobem!

Milionové pátky v Haló tady Impulsovi se blíží! Mezi námi se ale potulují i popletení zločinci, kteří chtějí zbohatnout poněkud nezákonným způsobem. V policejních spisech pátral Václav Komárek...
17.11.2018

Po Brně se procházel poník v doprovodu pasteveckého psa

Popletení zločinci o sobě zase dali vědět. Policisté v uplynulém týdnu řešili několik případů, nad kterými zůstává rozum stát...
10.11.2018

Neobvyklá krádež v Příbrami a čtyřnohý pasažér ve vlaku

Ve hře Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Někteří popletení zločinci, ale chtějí získat peníze i velmi nečestným způsobem. Na pár z nich se podíváme v dnešních Krimi Impulsech.
03.11.2018

Hrdinou týdne je policista z Žatce na Lounsku!

Na Impulsu míříme do světa popletených zločinců. Kuriózní příběhy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek a přináší je v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.