Michal Hrůza natočil novou filmovou písničku

Publikováno: 23.12.2018 06:45
Předposlední vydání pořadu o domácí muzice v roce 2018 mělo být hlavně o Vánocích. Záměry autora pořadu, Petra Vondráčka, však přebila jedna novinka a dvě výročí.

Hezkou zlatou neděli. Tak se mi zdá, že tu Michala Hrůzu mívám poslední dobou nějak často. Holt – plodný autor! Jeho novinka se jmenuje „Nad světem“, je z nového filmu „Narušitel“. To je snímek režiséra Davida Baldy, premiéru bude mít v lednu.

Možná čekáte, že po novince budou přece jenom vánoční písničky, ale kdepak! Nejenom Vánocemi živ je člověk. Jsou tu výročí následujícího týdne: hned po svátcích, 27. prosince uplyne 35 let od chvíle, co vznikla písnička „Moje malá premiéra“. V originále „Maledetta primavera“, česky zpívala skvělá Petra Janů.

V sobotu bude mít kulaté narozeniny slovenská zpěvačka Jana Kirschner. No jo, čtyřicítka. Hodně zdraví, Jano!

Tak. Hezké Vánoce vám všem. Přeje Petr Vondráček.

13.01.2019

Tak kdo? Boj o Eurovizi míří do finále!

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika reflektuje každoroční soupeření domácích interpretů o účast na pěvecké soutěži Eurovision Song Contest. Pokračuje Petr Vondráček.
06.01.2019

Ať žije Pomeranč!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl pořadu o domácí muzice. Zn: Zaostřeno na novou českou muziku!
30.12.2018

Tohle jsou naše hudební tipy na Silvestra

Poslední den v roce obvykle přináší uvolněnější atmosféru, oči přivřeme i nad nějakou tou skleničkou. Na otázku, jakou hudbu si k tomu pustit, odpoví muž nanejvýš povolaný – mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
16.12.2018

Karel Svoboda by oslavil osmdesátiny…

Dvě výročí, jedna novinka. To je menu dnešního vydání pořadu mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka. Pořadu o domácí muzice.
09.12.2018

Nejenom do reklamy - Chinaski a Katarina Knechtová mají společný hit!

Už to tak vypadá, že i nová sestava populární české skupiny bude natáčet skvělé písničky. Čerstvý vánoční počin party kolem Michala Malátného zní velmi slušně. Pokračuje Per Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.