Michal Hrůza natočil novou filmovou písničku

Publikováno: 23.12.2018 06:45
Předposlední vydání pořadu o domácí muzice v roce 2018 mělo být hlavně o Vánocích. Záměry autora pořadu, Petra Vondráčka, však přebila jedna novinka a dvě výročí.

Hezkou zlatou neděli. Tak se mi zdá, že tu Michala Hrůzu mívám poslední dobou nějak často. Holt – plodný autor! Jeho novinka se jmenuje „Nad světem“, je z nového filmu „Narušitel“. To je snímek režiséra Davida Baldy, premiéru bude mít v lednu.

Možná čekáte, že po novince budou přece jenom vánoční písničky, ale kdepak! Nejenom Vánocemi živ je člověk. Jsou tu výročí následujícího týdne: hned po svátcích, 27. prosince uplyne 35 let od chvíle, co vznikla písnička „Moje malá premiéra“. V originále „Maledetta primavera“, česky zpívala skvělá Petra Janů.

V sobotu bude mít kulaté narozeniny slovenská zpěvačka Jana Kirschner. No jo, čtyřicítka. Hodně zdraví, Jano!

Tak. Hezké Vánoce vám všem. Přeje Petr Vondráček.

06.01.2019

Ať žije Pomeranč!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl pořadu o domácí muzice. Zn: Zaostřeno na novou českou muziku!
30.12.2018

Tohle jsou naše hudební tipy na Silvestra

Poslední den v roce obvykle přináší uvolněnější atmosféru, oči přivřeme i nad nějakou tou skleničkou. Na otázku, jakou hudbu si k tomu pustit, odpoví muž nanejvýš povolaný – mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
16.12.2018

Karel Svoboda by oslavil osmdesátiny…

Dvě výročí, jedna novinka. To je menu dnešního vydání pořadu mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka. Pořadu o domácí muzice.
09.12.2018

Nejenom do reklamy - Chinaski a Katarina Knechtová mají společný hit!

Už to tak vypadá, že i nová sestava populární české skupiny bude natáčet skvělé písničky. Čerstvý vánoční počin party kolem Michala Malátného zní velmi slušně. Pokračuje Per Vondráček.
02.12.2018

Dvěma hitům ze Semaforu bude 55

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček nachystal další přehled novinek a výročí. Spojovací linkou je zlatá česká klasika i nová česká muzika.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.