Láska kvete v každém věku, ale řízek už nepřebije

Publikováno: 31.12.2018 08:20
Co chystá Zuzana Bubílková na Silvestra? A zakázala by pyrotechniku?

Co budete dělat na Silvestra?

Neuvěříte, co se mi stalo. Na Štěpána jsme s Petrem Jančaříkem dělali v Plzni pro seniory Silvestr nanečisto. Den před tím mi volala paní a povídá: „Já jdu zítra na tu akci a chtěla bych si od vás koupit takový náhrdelník, jaký jste dělala pro vaši manažerku." Povídám: „Můžete mi ho popsat? Dělala jsem jí jich víc.“ „Je takový pěkný a zdálky se leskne.“

Skvělý popis. Identifkovala jste ho?

Ano, ale nestihla jsem ho došít, tak jsem ho dodělávala v zákulisí. Jančařík to na jevišti práskl a udělal z toho součást představení. Paní jsme náhrdelník zkoušeli, senioři se sázeli, jestli ho došiji a na konci jsme jí ho předali. No a představte si, včera mi volali z pražského domova důchodců, jestli bych nepřišla na Silvestra pobavit důchodce a nepřivezla stejný náhrdelník, protože jedna jejich klientka dostala od dcery večerní šaty a ten náhrdelník by se jí strašně hodil.

To je dojemné. Půjdete?

Půjdu. Loni jsem byla také na silvestra na akci pro seniory. A přišel za mnou osmdesátník, ať si s ním zatancuji. Lepil se, vyznával mi lásku. Najednou vstala důchodkyně, zaklepala mu na rameno a povídá: „Jirko, přinesli ti řízek, tak ať ti nevystydne.“ A on mně bez slova pustil a odešel. Inu láska kvete v každém věku, ale řízek už nepřebije.

Zakázat nebo ponechat pyrotechniku?

Mě pyrotechnika na Silvestra nevadí. Vadí mi před a po Silvestru. Tam bych ji zakázala. Včera jsem byla v noci na procházce a z těch bouchacích kuliček mi málem zkolabovalo srdce a praskl bubínek.

Šťastný, veselý a nevýbušný rok přeje Zuzana Bubílková

08.01.2019

Klause mladšího bych volila, pokud by se do druhého kola dostal se svým tátou

Koho by Zuzana Bubílková volila za prezidenta? A vyhrál by podle ní Klaus starší nebo mladší?
07.01.2019

Na vesnici je auto nutností, ve městě stresovou záležitostí

Čím jezdí Zuzana Bubílková? A proč je nebezpečné jezdit autem do center měst?
04.01.2019

Nejdražší toaleta Zuzany Bubílkové

Jakou nejvyšší částku zaplatila Zuzana Bubílková za toaletu? A už jí někdy odmítli vzít na veřejném WC papírovou bankovku?
03.01.2019

Pozitivní zprávy pro cestáře

Čím povzbudí Zuzana Bubílková cestáře? A jezdí ona sama v zimě autem?
02.01.2019

Žijte svůj život tak, abyste ve stáří měli na co vzpomínat

Jaké je poselství Zuzany Bubílkové do roku 2019? A zaujalo ji některé z poselství našich politiků?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.