Kuriózní pojistné události roku 2018

Publikováno: 31.12.2018 09:53
Představte si, že nabouráte a při nehodě zboříte Karla Gotta! Tohle se stalo jedné řidičce, která to pak musela nahlásit pojišťovně… I takové příběhy jsou na síti, je tady Muž na síti!

Tentokrát čerpáme z webu novinky.cz, který shrnuje zajímavé pojistné události uplynulého roku. Teď k té paní, která měla nabourat do slavného zpěváka. Ono to bylo trošku jinak. Ona ho sice nabořila, ale poškozený podle zprávy pro pojišťovnu nespolupracoval a do škodního záznamu se podepsal jako Karel Gott. Sorry jako, Goťáka poznám! Tenhle to teda fakt nebyl, tak jsme volali policii, nahlásila paní.

V tom článku je taky příběh řidiče, kterému se na sedadlo spolujezdce dostalo prase. Pán ho vezl na zabíjačku, praseti se ale vzadu nelíbilo, takže přeskočilo z posady dopředu. Při následné rvačce o volant řidič naboural do stromu. Pašík se prý ale svému osudu nevyhnul, jak píší novinky.cz… A ještě jeden nesilniční příběh: Pán se vrátil vyčerpaný domů z dovolené. Měl chuť na vychlazené pivo. Sedl si na gauč k televizi. A kouká, že televize i lednice jsou v čudu. Tak to jsou příběhy roku 2018.

08.01.2019

Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.
07.01.2019

Klaus starší nebo Klaus mladší?

Po včerejšku to vypadá, že se rozjela nová prezidentská kampaň! Dohady vyvolal Václav Klaus starší, který by se za určitých okolností mohl znovu ucházet o prezidentský úřad. On line souvislosti přináší Muž na síti.
03.01.2019

Začíná pravá zima!

Pěkně se nám to sype, jen co je pravda. Začíná pravá zima! A lidé si na internetu všímají, jak často v posledních hodinách používáme spojení „bílá tma“. Ohlasy z twitteru a z diskuzí přináší Muž na síti.
31.12.2018

Jsem album. Vánoční album.

Jsem album. Vánoční album. Tak by se dalo nazvat jedno video, které koluje na twitteru. Jeho autorem je premiér Babiš, zjistil náš Muž na síti...
20.12.2018

Den plný výzev!

Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.