Jsem album. Vánoční album.

Publikováno: 31.12.2018 08:00
Jsem album. Vánoční album. Tak by se dalo nazvat jedno video, které koluje na twitteru. Jeho autorem je premiér Babiš, zjistil náš Muž na síti...

Video je sestavené z fotek, na kterých je vždy Andrej Babiš. On totiž jako dárky miluje fotoalba. Veliká fotoalba. A tohleto video není jenom na twitteru, ale i na facebooku, kde má skoro devět tisíc lajků a 1600 komentářů. Ve čtyřminutové zpovědi vidíme, jak je Babiš na dovolené, Babiš v restauraci, Babiš na plese, Babiš s fanoušky. A celé to začíná pozdravem Čau lidi, jo, to jsem já, zase Babiš.

Vánoce jsou ale dávno za námi. My teď slavíme Silvestra a jak tak koukáme, petardy už bouchají… Jak tvítuje pan Marek z Brna: „Nálepkování je špatné, ale ten, kdo odpaloval v 7:15 venku petardy je prostě imbecil s mozkovou kapacitou jednobuněčného organismu." A v tom vlákně je odpověď: Pořád lepší než ve dvě ráno v Modřanech. A na konec přidáme jeden mail od hasičů. Ti varují, že nejvíc požárů bývá v prvních třech hodinách Nového roku. Tak při tom ohňostroji hodně zdaru!

Zdroj obrázku: Twitter @AndrejBabis

08.01.2019

Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.
07.01.2019

Klaus starší nebo Klaus mladší?

Po včerejšku to vypadá, že se rozjela nová prezidentská kampaň! Dohady vyvolal Václav Klaus starší, který by se za určitých okolností mohl znovu ucházet o prezidentský úřad. On line souvislosti přináší Muž na síti.
03.01.2019

Začíná pravá zima!

Pěkně se nám to sype, jen co je pravda. Začíná pravá zima! A lidé si na internetu všímají, jak často v posledních hodinách používáme spojení „bílá tma“. Ohlasy z twitteru a z diskuzí přináší Muž na síti.
31.12.2018

Kuriózní pojistné události roku 2018

Představte si, že nabouráte a při nehodě zboříte Karla Gotta! Tohle se stalo jedné řidičce, která to pak musela nahlásit pojišťovně… I takové příběhy jsou na síti, je tady Muž na síti!
20.12.2018

Den plný výzev!

Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.