Jaká jsou pravidla pro přepravu nebeských bytostí?

Publikováno: 06.12.2018 16:15
Čerti s Mikulášem řádili už včera, Muž na síti má ale ještě jeden síťový dovětek...

Je to taková síťová varianta pořadu Nad dopisy diváků. V podkroví jsme narazili na jeden čertovský příspěvek na twitterovém účtu Pražské integrované dopravy. Paní Káča viděla Mikuláše s čertem a andělem nastupovat do autobusu. Čert jel asi načerno, ostatně žádný revizor by si na něj netroufl – pokud by však u sebe neměl vzduchovku s diabolkama. A otázka zní: Jaká jsou vůbec pravidla pro přepravu nebeských bytostí? Podle PIDu je to prý jednoduché. Anděl to má samozřejmě zdarma, za zásluhy. Ale čert pouze pokud má s sebou v pytli dítě do tří let a samozřejmě s průkazkou. Pan Jarin v tom vlákně namítá, že čert je přece vzhledem ke stáří zeměkoule už důchodce. V takovém případě by měl mít průkazku Senior 70+. Jeden z dotazů míří na pytel. Dá se považovat transport dětí do tří let v pytli za přepravu živých zvířat v přepravní schránce? Odpověď PID: Nedá Schrána musí mít nepropustné dno.

17.12.2018

Rosa se stal sportovním ředitelem pražské Sparty

Rosa má novou funkci! Jak už víte z našich zpráv, legendární fotbalista se stal sportovním ředitelem pražské Sparty. A hned už udělal první manažerský krok: podržel trenéra Ščasného! Síťové reakce přináší Muž na síti.
13.12.2018

Žluté vesty řádí i ve Sněmovně!

Jarda řádí! Mluvíme o poslanci sociální demokracie Jaroslavu Foldynovi. Dnes přišel do práce – rozumějte do Sněmovny – v reflexní vestě, a to nebyl v lihu. Co to znamená? Vysvětlí Muž na síti...
12.12.2018

Zvyšují se platy!

Web Novinky.cz přináší praktickou tabulku a ta nám hezky ukazuje, kdo si o kolik přilepší. Poslanci a senátoři o necelých sedm tisíc korun, premiér skoro o dvacet tisíc a prezident ještě o něco víc.
11.12.2018

Dara Rolins svlékla podprsenku a Putin byl dvojím agentem!

Dnes máme den plný překvapení! K těm největším patří vtipné představení předsedy ODS Petra Fialy v našem vysílání. On snad poprvé řekl vtip. S čerstvými on line novinkami přichází Muž na síti.
10.12.2018

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky… To je výsledek příběhu, který teď sklízí úspěch na YouTube. Video rozebral Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.