Jaká jsou pravidla pro přepravu nebeských bytostí?

Publikováno: 06.12.2018 16:15
Čerti s Mikulášem řádili už včera, Muž na síti má ale ještě jeden síťový dovětek...

Je to taková síťová varianta pořadu Nad dopisy diváků. V podkroví jsme narazili na jeden čertovský příspěvek na twitterovém účtu Pražské integrované dopravy. Paní Káča viděla Mikuláše s čertem a andělem nastupovat do autobusu. Čert jel asi načerno, ostatně žádný revizor by si na něj netroufl – pokud by však u sebe neměl vzduchovku s diabolkama. A otázka zní: Jaká jsou vůbec pravidla pro přepravu nebeských bytostí? Podle PIDu je to prý jednoduché. Anděl to má samozřejmě zdarma, za zásluhy. Ale čert pouze pokud má s sebou v pytli dítě do tří let a samozřejmě s průkazkou. Pan Jarin v tom vlákně namítá, že čert je přece vzhledem ke stáří zeměkoule už důchodce. V takovém případě by měl mít průkazku Senior 70+. Jeden z dotazů míří na pytel. Dá se považovat transport dětí do tří let v pytli za přepravu živých zvířat v přepravní schránce? Odpověď PID: Nedá Schrána musí mít nepropustné dno.

11.12.2018

Dara Rolins svlékla podprsenku a Putin byl dvojím agentem!

Dnes máme den plný překvapení! K těm největším patří vtipné představení předsedy ODS Petra Fialy v našem vysílání. On snad poprvé řekl vtip. S čerstvými on line novinkami přichází Muž na síti.
10.12.2018

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky

Z prezidenta Zemana se stala hromádka nedopalků a premiér Babiš se proměnil v účtenky… To je výsledek příběhu, který teď sklízí úspěch na YouTube. Video rozebral Muž na síti.
05.12.2018

Osmiletý kluk vydělal za jeden rok 500 milionů korun!

Osmiletý kluk vydělal za jeden rok 500 milionů korun! Opravdu nečekanou zprávu dnes vydalo hned několik webů. A to hned zaujalo Muže na síti.
04.12.2018

Svět zná první držitelku Zlatého míče v dějinách!

Svět už zná první držitelku Zlatého míče v dějinách! Prestižní fotbalová cena se uděluje už desítky let, ale teprve teď ji poprvé dostala i žena. A co čert nechtěl, už se řeší sexistický skandál!
03.12.2018

Dny politického příměří zahájeny!

Tak jsme zahájili dny politického příměří. V prvním adventním rozhovoru se nám dnes představil vrchní Pirát Ivan Bartoš. A světe div se, on pořád kouří! Facebookové ohlasy přináší Muž na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.