Dvojitá krádež a polepšený zloděj

Publikováno: 15.12.2018 06:45
I tento týden se podíváme do světa kuriózního zločinu. Podivné a bizarní případy uplynulého týdne sbíral reportér Václav Komárek.

Hned dvojitou krádež řeší policisté z Ostravy. Vše začalo tím, že mladík cestou z baru ztratil mobil. Toho si všimnul padesátiletý muž, který ale přístroj nevrátil a schoval ho pod auto na nedalekém parkovišti. Nepoctivec se chtěl pro mobil později vrátit a prodat ho. Jenže, když přišel na místo, tak byl telefon fuč. Mezitím ho totiž ukradl další zloděj. Policisté si ale prohlédli bezpečnostní záznamy a oba zločinci určitě mají co vysvětlovat.

Míříme za zlodějem, ve kterém se asi hnulo svědomí. Zločinec nejdříve ukradl kávovar z hotelu v Tětčicích na Brněnsku, ale pak se podle policejního mluvčího Bohumila Maláška stal zázrak: „Po několika dnech se ale kávovar objevil zpět v hotelu a zloděj byl zachycen bezpečnostními kamerami. Nyní je muž stíhaný pro krádež."

Neuvěřitelné štěstí v neštěstí měla žena, která zkolabovala na ulici v Karlových Varech. Shodou náhod šla totiž kolem lékařka z nemocnice, která okamžitě zahájila masáž srdce. O chvíli později navíc kolem projížděl strážník městské policie, který z auta vytáhl defibrilátor. A aby těch náhod nebylo málo, tak se do oživování zapojili i policisté, kteří se zrovna vraceli na služebnu. Pacientka tak naštěstí bude v pořádku.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

22.12.2018

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci!

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci. Reportér Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na celou řadu kuriózních krádeží...
08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
01.12.2018

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa... Míříme do světa kuriózních případů, které v uplynulém týdnu zaměstnali policisty napříč republikou.
24.11.2018

Lepší zbohatnout v HTI než nezákonným způsobem!

Milionové pátky v Haló tady Impulsovi se blíží! Mezi námi se ale potulují i popletení zločinci, kteří chtějí zbohatnout poněkud nezákonným způsobem. V policejních spisech pátral Václav Komárek...
17.11.2018

Po Brně se procházel poník v doprovodu pasteveckého psa

Popletení zločinci o sobě zase dali vědět. Policisté v uplynulém týdnu řešili několik případů, nad kterými zůstává rozum stát...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.