Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

Publikováno: 08.12.2018 06:45
V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...

Přesně tak. Na výhru v HTI může zapomenout třeba opilec, který zaměstnal policisty v Praze. Muž asi přebral v barech v centru města a rozhodl se, že si zaběhá. Nejen, že měl na sobě pouze jednu botu, ale navrch pokřikoval na náhodné kolemjdoucí. Své vystoupení zakončil skokem na čelní sklo projíždějícího auta, které poškodil. Policisté ale cizince dopadli a zavřeli do chládku.

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou obsluha čerpací stanice v Kladně. Jeden ze zákazníků si totiž sedl na židli a začal jí bezdůvodně nadávat. Neskutečně sprosté výrazy pokřikoval desítky minut a nepřestal ani v momentě, kdy přijela policejní hlídka. Mladík na muže zákona navíc začal házet odpadky. O několik momentů později ale už skončil v poutech a v cele předběžného zadržení.

Na skok se teď povídáváme k nizozemskému soudu za mužem, který nebyl spokojený se svým věkem. 64 letý pan Rytbald zažaloval úřady za to, že mu odmítly upravit datum narození. Muž chtěl odmazat 20 let, mimo jiné proto, že ho skutečný věk údajně limitoval navázání milostných vztahů. Soud ale žalobě nevyhověl a pan Rytbald chce, aby se jeho případe zabývala vláda.

Hrdiny týdne jsou policisté Martin Černohorský a David Kouřil. Oba zrovna jeli ze služby, když se nachomýtli u vážné dopravní nehody. Jeden z řidičů byl zraněný a zdeformované dveře nešli otevřít. Z motoru se navíc začalo kouřit. Policisté to ale nevzdali a zraněného muže po několika minutách vyprostili. Šoférovi tím zachránili život.

05.01.2019

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy

I začátek roku přinesl kuriózní policejní zásahy. Do některých případů se museli vložit i hasiči...
29.12.2018

Zločinci se činili i na konci roku

Zločinci se činili i na konci roku. Jsou tady další kriminální případy uplynulého týdne.
22.12.2018

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci!

Zločinci si nedají pokoj ani před Vánoci. Reportér Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na celou řadu kuriózních krádeží...
15.12.2018

Dvojitá krádež a polepšený zloděj

I tento týden se podíváme do světa kuriózního zločinu. Podivné a bizarní případy uplynulého týdne sbíral reportér Václav Komárek.
01.12.2018

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa... Míříme do světa kuriózních případů, které v uplynulém týdnu zaměstnali policisty napříč republikou.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.