Vychází nový strhující román Pražské jaro

Publikováno: 21.11.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu autora Simona Mawera - Pražské jaro. Přečtěte si o zásadních okamžicích české historie z perspektivy úspěšného britského autora.

V létě roku 1968 zavede prázdninové dobrodružství Eleanor a Jamese, dva studenty z Oxfordu, do socialistického Československa. Ocitají se tak ve víru dění, jehož úhelnými kameny jsou nejen politické události, ale také láska a zrada. Promyšleně vystavený strhující román Pražské jaro čtenářům nabízí pohled na zásadní okamžiky české historie z perspektivy úspěšného britského autora Simona Mawera. Ten čtenáře okouzlil už bestsellerem Skleněný pokoj z prostředí brněnské vily Tugendhat.

Autorovu novinku Pražské jaro seženete u svého knihkupce nebo na Albatrosmedia.cz.

 

26.12.2018

Vychází nová kniha plná ostrovtipu Michaela Třeštíka

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu plnou postřehů o úskalích manželství, politice i paradoxech všedního dne - Ledaže se spletu.
19.12.2018

Karel Šíp vydává knihu!

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Karla Šípa - Karneval paměťových buněk, ve které s nadhledem sobě vlastním představuje témata, která ho zajímají.
12.12.2018

Vychází nový cestopis podle Vandráků na cestě

Pavel Liška, Jan Révai a Hynek Bernard, vandráci na cestě Střední Amerikou vydávají vtipný cestopis nazvaný Sí, vole, který vám dnes doporučujeme do vaší knihovny.
05.12.2018

Vychází nový historický román Proti proudu řeky

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový historický román, v němž se prolíná skutečnost s fikcí a který je plný otázek - Proti proudu řeky.
28.11.2018

Karin Krajčo Babinská vydává knižní román o lásce, znovuzrození a naději

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu o lásce, znovuzrození a naději a o tom, že bychom si všichni měli plnit své sny - Za sny spisovatelky Karin Krajčo Babinské.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.