Vychází nový mrazivý thriller Zlomené duše

Publikováno: 14.11.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový mrazivý knižní thriller Zlomené duše, ve kterém rozkryjete více než šedesát let staré tajemství strašidelné internátní školy.

Píše se rok 1950 a v internátní škole pro odložená děvčata se rodí přátelství čtyř patnáctiletých studentek. Dívky plánují budoucnost a nemohou se dočkat, až opustí temné sídlo uprostřed nehostinných lesů. Pak ale jedna z nich zmizí beze stopy. O více než šedesát let později se do zchátralé internátní školy vydává novinářka Fiona, aby odhalila tajemství dávné vraždy své sestry. Poté, co je zde nalezena další mrtvola, začne Fiona rozkrývat tajemný příběh z minulosti a zároveň současnosti.

Mrazivý thriller Zlomené duše koupíte na Albatrosmedia.cz nebo u svého knihkupce.

 

21.11.2018

Vychází nový strhující román Pražské jaro

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu autora Simona Mawera - Pražské jaro. Přečtěte si o zásadních okamžicích české historie z perspektivy úspěšného britského autora.
07.11.2018

Dopřejte si podzimní zdravou dávku humoru s novou knihou Haliny Pawlowské

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu oblíbené autorky Haliny Pawlowské - Díky za fíky. Dopřejte si podzimní zdravou dávku humoru.
31.10.2018

Autorka kultovních Hunger games vydává novou knihu!

Autorka kultovní trilogie Hunger games Suzanne Collins přichází s novou knižní sérií Letopisy Podzemě.
31.10.2018

Vychází nový knižní román Panda v nesnázích

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Panda v nesnázích. Román o jednom hrdinském činu, který změnil osud několika generací.
24.10.2018

Vychází nový psychologický thriller Když jsi odešel

Proč doopravdy odešel Catherinin manžel? Jakou pravdu se po pětadvaceti letech o jeho odchodu dozví? Dočtete se v novém psychologickém thrilleru Když jsi odešel.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.