Povalená osoba, dítě pod peřinou a pět Plzní!

Publikováno: 08.11.2018 16:04
Povalená osoba, dítě pod peřinou a pět Plzní! To jsou hesla, která na twitteru zaujala našeho Muže na síti.

Dnes nás zaujalo hlášení Pražské integrované dopravy na twitteru: V Nádražní ulici v blízkosti stanice Anděl došlo k povalení osoby. Tramvaje 5, 7, 12 a 20 budou nabírat zpoždění. Následuje další tvít: Provoz byl obnoven. Účet pod názvem Dopravní poradce popisuje ranní scénu, kdy dítě leží pod peřinou a tvrdí, že se obléká. Ano, jde o takové to mentální, konceptuální oblékání, kdy podstatou je esoterické prožívání oděvu a ne jeho trapně materialistické kladení na pozemský corpus..., píše Dopravní poradce.

Na twitteru nás také zaujala jedna reakce na včerejší zápas Plzně s Realem. To takhle přijde chlapík do hospody a obsluha ho pozdraví: „Dobrý den, vítejte u nás." „Dobrý den, jsem Madrid. Real Madrid." „Čím můžeme posloužit?" „Plzeň." „A kolik si jich dáte?" „Pět!" To je glosa včerejšího mače na tvítovém účtu s nízvem Phil Hazard.

20.11.2018

Poslanec Tomio Okamura nabízel slevu na vánoční sushi!

Poslanec Tomio Okamura nabízel slevu na vánoční sushi! Jeho poslanečtí kolegové mohli mít nákup v Okamurově obchodě o čtvrtinu levnější. Jenže nemají. Všechno je jinak! Zajímavou kauzu přináší Muž na síti.
19.11.2018

Češi už nešetří na toaletním papíru!

Muž na síti je tady a přináší výběr z dnešních internetových titulků. Pobavila nás třeba informace, že v jedné ruské galerii poničily návštěvnice obrazy Dalího a Goyi, když si dělaly selfíčko nebo že Češi nešetří na toaletním papíru.
15.11.2018

Tak se nám vyklubala vládní krize!

Tak se nám vyklubala vládní krize. A dnes už do ní vstupuje i prezident Zeman, ke kterému chodí na pohovory různí politici. Na Hradě byl například místopředseda ANO Faltýnek a teď tam míří šéf ČSSD Hamáček. A lidé se ptají, co to znamená?
14.11.2018

Slavný pražský Eden mění název!

Slavný pražský Eden mění název! Fotbalová Slavia už nebude hrát v Edenu, ale na Sinobo stadionu. Název tak přebírá po novém vlastníkovi klubu. Muž na síti sondoval ohlasy fanoušků.
12.11.2018

Nový český lev nám zatím moc radosti nepřinesl...

Nový český lev nám zatím moc radosti nepřinesl. Mluvím o hokejových dresech, ve kterých sehrála reprezentace turnaj Karjala. Trenér Říha dokonce tvrdí, že naše dresy jsou lepší než slovenské. A to je střelivo pro Muže na síti.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.