Poslechněte si novinku od Kristíny

Publikováno: 25.11.2018 06:45
Žijeme českou muzikou! Nedělní pořad o zlaté české klasice a nové české muzice připravuje Petr Vondráček.

Dobrý den. Začínáme klasickou písní „Přejdi Jordán“, v týdnu bude mít kulaté výročí. Ve čtvrtek uplyne 50 let od chvíle, co vznikla. Zpívá Helena Vondráčková.

Vzpomínku vykompenzujeme novinkou. Kristína posílá ze Slovenska další kousek. Jmenuje se „Kamenné mesto“.

A pak jsou tu první 4 interpreti pro Český mejdan s Impulsem 2019 – Hana Zagorová, skupina Mandrage, Marek Ztracený, Dalibor a Jiřina Anna Jandovi. Mimochodem – dcera trojnásobeného Zlatého slavíka má novou písničku nazvanou „Tak všechno nebo nic“.

Pro dnešek všechno, mějte se hezky. Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

30.12.2018

Tohle jsou naše hudební tipy na Silvestra

Poslední den v roce obvykle přináší uvolněnější atmosféru, oči přivřeme i nad nějakou tou skleničkou. Na otázku, jakou hudbu si k tomu pustit, odpoví muž nanejvýš povolaný – mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
23.12.2018

Michal Hrůza natočil novou filmovou písničku

Předposlední vydání pořadu o domácí muzice v roce 2018 mělo být hlavně o Vánocích. Záměry autora pořadu, Petra Vondráčka, však přebila jedna novinka a dvě výročí.
16.12.2018

Karel Svoboda by oslavil osmdesátiny…

Dvě výročí, jedna novinka. To je menu dnešního vydání pořadu mistra hudebních omáček, Petra Vondráčka. Pořadu o domácí muzice.
09.12.2018

Nejenom do reklamy - Chinaski a Katarina Knechtová mají společný hit!

Už to tak vypadá, že i nová sestava populární české skupiny bude natáčet skvělé písničky. Čerstvý vánoční počin party kolem Michala Malátného zní velmi slušně. Pokračuje Per Vondráček.
02.12.2018

Dvěma hitům ze Semaforu bude 55

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček nachystal další přehled novinek a výročí. Spojovací linkou je zlatá česká klasika i nová česká muzika.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.