Po Brně se procházel poník v doprovodu pasteveckého psa

Publikováno: 17.11.2018 06:45
Popletení zločinci o sobě zase dali vědět. Policisté v uplynulém týdnu řešili několik případů, nad kterými zůstává rozum stát...

Podíváme se do budovy magistrátu v Ústí nad Labem. Řádil tam zloděj, kterému se zalíbily dva modely policejních autíček. Jenže vzácné kousky byly za výlohou a pachatel se při rozbíjení skla ošklivě pořezal. Ani to ho ale od krádeže autíček neodradilo a policisté jsou na něj zatím krátcí.

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou prodavač mobilů z Prahy. Do jeho prodejny dorazil muž s nožem na koberce a začal mu vyhrožovat. Jenže v momentě, kdy se zloděj snažil přeříznout bezpečnostní kabel od jednoho z telefonů, tak se mu nůž zcela rozpadl. Zločinec na prodavače pár vteřin bezradně koukal a pak raději utekl.

Úplně jiné starosti měli policisté v Brně. Dostali zprávu, že se po sídlišti ve Šťouralově ulici toulá poník, kterého doprovází pastevecký pes. Policisté zvířata bez problému odchytili. V rozhovoru policistky s majitelem se ale ukázalo, že zdaleka nešlo o první poníkův útěk: „Už se to řešilo víckrát, chtělo by si to opravdu zajistit ten plot." „Já s nimi chodím ven, lekla se na pastvě."

Hrdinou týdne je pražský strážník, který cestou do práce zachránil lidský život. Na nástupišti metra Černý most si všiml ležícího muže a okamžitě se zapojil do poskytování první pomoci. Muž dlouhé minuty nedýchal, ale strážník to nevzdal a s dalším mužem a ženou se střídali v masáži srdce. Pacient se nakonec probral a daří se mu dobře.

15.12.2018

Dvojitá krádež a polepšený zloděj

I tento týden se podíváme do světa kuriózního zločinu. Podivné a bizarní případy uplynulého týdne sbíral reportér Václav Komárek.
08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
01.12.2018

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa... Míříme do světa kuriózních případů, které v uplynulém týdnu zaměstnali policisty napříč republikou.
24.11.2018

Lepší zbohatnout v HTI než nezákonným způsobem!

Milionové pátky v Haló tady Impulsovi se blíží! Mezi námi se ale potulují i popletení zločinci, kteří chtějí zbohatnout poněkud nezákonným způsobem. V policejních spisech pátral Václav Komárek...
10.11.2018

Neobvyklá krádež v Příbrami a čtyřnohý pasažér ve vlaku

Ve hře Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Někteří popletení zločinci, ale chtějí získat peníze i velmi nečestným způsobem. Na pár z nich se podíváme v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.