Neobvyklá krádež v Příbrami a čtyřnohý pasažér ve vlaku

Publikováno: 10.11.2018 06:45
Ve hře Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Někteří popletení zločinci, ale chtějí získat peníze i velmi nečestným způsobem. Na pár z nich se podíváme v dnešních Krimi Impulsech.

Velmi neobvyklou krádež řeší policisté z Příbrami. Nahánějí zloděje, který před prodejnou obuvi ukradl 41 párů bačkor. Nenechavci stačilo jen pár desítek vteřin na to, aby je z kovových košů přesypal do připravených tašek. Policie zatím po milovníkovi bačkor marně pátrá.

Míříme do Slavkova u Brna za mužem, který se vloupal do jedné rekreačních chatek. Přepojujeme na policejní mluvčí Alici Musilovou: „Z chaty si nic neodnesl, vypil čtyři piva, ke kterým si zatopil a odešel. Nicméně škodu v řádu několika tisíc korun po sobě nechal poškozením okenice. Případem se zabývají slavkovští policisté pro podezření z krádeže a porušování domovní svobody."

Teď se podíváme za jedním pejskem do Pardubic. Šlo o německého boxera, který se rozhodl, že bez svého páníčka nastoupí do vlaku a pojede na výlet. Pes obcházel jednotlivé pasažéry a se všemi se chtěl mazlit. Jenže průvodčí si všiml, že je hafan opuštěný a zavolal policii. Ta si přátelského boxera vyzvedla na nejbližším nádraží. Páníček se ale zatím nenašel.

Hrdinou týdne je jeden z ostravských strážníků. Ten zachránil maminku s kočárkem, která odrážela útok agresora. Muž s nožem jí chtěl dítě vzít, ale žena stačila zavolat na tísňovou linku. Přivolaný strážník agresora zpacifikoval a maminka s dítětem jsou v naprostém bezpečí.

Chcete se i Vy stát milionářem? Přihlašovací formulář do hry Haló, tady Impulsovi naleznete ZDE.

08.12.2018

Běhající opilec a policejní hrdinové týdne!

V Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Reportér Václav Komárek ale zjistil, že někteří lidé se do hry pravděpodobně nezapojí. Jde o popletené zločince, kteří jsou buď v base, nebo v protialkoholní léčebně...
01.12.2018

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa

Opilá žena v úschovném boxu na nádraží a hrdinka, která zachránila asistenčního psa... Míříme do světa kuriózních případů, které v uplynulém týdnu zaměstnali policisty napříč republikou.
24.11.2018

Lepší zbohatnout v HTI než nezákonným způsobem!

Milionové pátky v Haló tady Impulsovi se blíží! Mezi námi se ale potulují i popletení zločinci, kteří chtějí zbohatnout poněkud nezákonným způsobem. V policejních spisech pátral Václav Komárek...
17.11.2018

Po Brně se procházel poník v doprovodu pasteveckého psa

Popletení zločinci o sobě zase dali vědět. Policisté v uplynulém týdnu řešili několik případů, nad kterými zůstává rozum stát...
03.11.2018

Hrdinou týdne je policista z Žatce na Lounsku!

Na Impulsu míříme do světa popletených zločinců. Kuriózní příběhy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek a přináší je v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.