Hrdinou týdne je policista z Žatce na Lounsku!

Publikováno: 03.11.2018 06:45
Na Impulsu míříme do světa popletených zločinců. Kuriózní příběhy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek a přináší je v dnešních Krimi Impulsech.

Do hodně velkého maléru spadl řidič z Pardubic. Ten si totiž nejprve užil alkoholový dýchánek a pak sedl za volant. Sice nikoho nezranil, ale po pár kilometrech ho čapla policejní hlídka. Muž nadýchal téměř dvě promile a jeho reakce opravdu stála za to: „Maminka mě zabije!" Ano, opilý řidič se nejvíc bál to, že ho jeho maminka zabije. A co teprve až zjistí, že mu hrozí až rok natvrdo...

Velmi podobný začátek má i příběh jednoho muže z Českých Budějovic. I on si dal pár skleniček alkoholu, ale na rozdíl od svého předchůdce šel domů po svých. Zrovna procházel podchodem, když v tu chvíli se na něj přilepila sexuchtivá žena. Ta ho začala přesvědčovat k tomu, aby s ní měl pohlavní styk. Muž ji několikrát odmítnul, jenže pak se před ním ukázal komplic této dámy. Ten nebohého podnapilého pána shodil na zem a ukradl mu telefon. Policisté zatím po povedené dvojici pátrají.

Míříme za polským řidičem kamionu, který slepě věřil navigaci. Zrovna projížděl Kladnem, když se před ním najednou objevila značka zakazující vjezd. Muž tomu zřejmě nechtěl uvěřit, a proto se dál držel své navigace a pokračoval v jízdě. Jenže pak se z čista jasna ocitl v obří díře rekonstruované silnice. Pokuta ho v tomto případě nemine.

Nakonec se podíváme na hrdinu týdne. Stal se jím policista z Žatce na Lounsku, který prokázal obrovskou odvahu. Praporčík Jan Raisner zachránil ženu z hořící budovy. Policista slyšel její hlas a věděl, že na hasiče už nemůže čekat. Ženu po chvilce našel a v náručí ji vynesl ven.

17.11.2018

Po Brně se procházel poník v doprovodu pasteveckého psa

Popletení zločinci o sobě zase dali vědět. Policisté v uplynulém týdnu řešili několik případů, nad kterými zůstává rozum stát...
10.11.2018

Neobvyklá krádež v Příbrami a čtyřnohý pasažér ve vlaku

Ve hře Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Někteří popletení zločinci, ale chtějí získat peníze i velmi nečestným způsobem. Na pár z nich se podíváme v dnešních Krimi Impulsech.
27.10.2018

Pomsta šéfovi a ztracené hodinky za čtvrt milionu

Na Impulsu teď míříme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.
20.10.2018

Ulice plná peněz a záchodový vězeň

Ulice plná peněz a záchodový vězeň. Policisté v uplynulém týdnu řešili mnoho kuriózních případů. Sesbíral je reportér Václav Komárek.
13.10.2018

Unavený holub a líná pošťačka

Unavený holub a líná pošťačka. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. I dnes jsou tady Krimi Impulsy Václava Komárka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.