Dopřejte si podzimní zdravou dávku humoru s novou knihou Haliny Pawlowské

Publikováno: 07.11.2018 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu oblíbené autorky Haliny Pawlowské - Díky za fíky. Dopřejte si podzimní zdravou dávku humoru.

Dopřejte si podzimní zdravou dávku humoru s novou knihou Haliny Pawlowské. Oblíbená autorka vás ve své knižní novince Díky za fíky přesvědčí o tom, že vždycky je lepší milovat než nechat se milovat. A také o tom, že se láska nedá naplánovat. Že někdo není romantik, ani když vidí nejkrásnější místo na světě a že svět showbyznysu není taková džungle, jak se říká. I když se tam někdy dějí divné a snad i legrační věci.

Novinku Haliny Pawlowské seženete u svého knihkupce nebo na Albatrosmedia.cz.

 

21.11.2018

Vychází nový strhující román Pražské jaro

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu autora Simona Mawera - Pražské jaro. Přečtěte si o zásadních okamžicích české historie z perspektivy úspěšného britského autora.
14.11.2018

Vychází nový mrazivý thriller Zlomené duše

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový mrazivý knižní thriller Zlomené duše, ve kterém rozkryjete více než šedesát let staré tajemství strašidelné internátní školy.
31.10.2018

Autorka kultovních Hunger games vydává novou knihu!

Autorka kultovní trilogie Hunger games Suzanne Collins přichází s novou knižní sérií Letopisy Podzemě.
31.10.2018

Vychází nový knižní román Panda v nesnázích

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Panda v nesnázích. Román o jednom hrdinském činu, který změnil osud několika generací.
24.10.2018

Vychází nový psychologický thriller Když jsi odešel

Proč doopravdy odešel Catherinin manžel? Jakou pravdu se po pětadvaceti letech o jeho odchodu dozví? Dočtete se v novém psychologickém thrilleru Když jsi odešel.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.