Den plný výzev!

Publikováno: 20.12.2018 16:52
Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!

Výzva pro Spartu zní: Mourinho dostal padáka v Manchesteru… (Tedy skončil na dlažbě…) A teď citujeme z některých čtenářských příspěvků na webu iDNES.cz: „Mourinho do Sparty, Ščasný do Manchesteru." Vlastně je ale otázkou, pro koho by ta výzva skutečně byla. I když, Mourinho asi práci najde, přeco jenom má pořád dobrou vizáž.

Uživatel Andy tvítuje svoji výzvu či spíše přání: „Dobrou, Twittere. Dneska to bylo creepy - tedy příšerné. Kdyby to šlo, ať se vrátí ty starý dobrý časy, kdy lidi psali o sněhu, sirénách a retardovaných kočkách. Upřímně, za ty kočky to pěkně schytal."

Na twitteru je také fotka s otvírací dobou jednoho obchodu: 23.12. - zavřeno. 24.12. - zavřeno. 25.12. - zavřeno. 26.12. - zavřeno. 27.12. - zavřeno. 28.12. - zavřeno. 29.12. - zavřeno. 30.12. - zavřeno. Tak to je opravdová výzva!

A Miroslav si na twitteru povzdechl: Přišla mu do schránky „opakovaná výzva“, přičemž žádnou výzvu předtím vůbec nedostal. Inu, předvánoční poštovní shon. Tak si na ty svátky bouchneme sekt, ne?

31.12.2018

Jsem album. Vánoční album.

Jsem album. Vánoční album. Tak by se dalo nazvat jedno video, které koluje na twitteru. Jeho autorem je premiér Babiš, zjistil náš Muž na síti...
19.12.2018

Značka Huawei má být pro Čechy hrozbou!

Velký čínský výrobce mobilů má problém. Značka Huawei má být pro Čechy hrozbou, takže se hlasitě debatuje o tom, jestli máme její výrobky používat či nikoli. Muž na síti narazil na twitteru na jedno vlákno, které nám může do této problematiky vnést jasno...
18.12.2018

Řidička se snažila natankovat benzin do elektromobilu!

Internet má nový hit! Jde o blonďatou řidičku, která se na čerpací stanici snaží natankovat elektromobil. Incident nám teď popíše Muž na síti...
17.12.2018

Rosa se stal sportovním ředitelem pražské Sparty

Rosa má novou funkci! Jak už víte z našich zpráv, legendární fotbalista se stal sportovním ředitelem pražské Sparty. A hned už udělal první manažerský krok: podržel trenéra Ščasného! Síťové reakce přináší Muž na síti.
13.12.2018

Žluté vesty řádí i ve Sněmovně!

Jarda řádí! Mluvíme o poslanci sociální demokracie Jaroslavu Foldynovi. Dnes přišel do práce – rozumějte do Sněmovny – v reflexní vestě, a to nebyl v lihu. Co to znamená? Vysvětlí Muž na síti...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.