Den plný výzev!

Publikováno: 20.12.2018 16:52
Máme den plný výzev! Jedna už míří do fotbalové Sparty. Upřesní Muž na síti!

Výzva pro Spartu zní: Mourinho dostal padáka v Manchesteru… (Tedy skončil na dlažbě…) A teď citujeme z některých čtenářských příspěvků na webu iDNES.cz: „Mourinho do Sparty, Ščasný do Manchesteru." Vlastně je ale otázkou, pro koho by ta výzva skutečně byla. I když, Mourinho asi práci najde, přeco jenom má pořád dobrou vizáž.

Uživatel Andy tvítuje svoji výzvu či spíše přání: „Dobrou, Twittere. Dneska to bylo creepy - tedy příšerné. Kdyby to šlo, ať se vrátí ty starý dobrý časy, kdy lidi psali o sněhu, sirénách a retardovaných kočkách. Upřímně, za ty kočky to pěkně schytal."

Na twitteru je také fotka s otvírací dobou jednoho obchodu: 23.12. - zavřeno. 24.12. - zavřeno. 25.12. - zavřeno. 26.12. - zavřeno. 27.12. - zavřeno. 28.12. - zavřeno. 29.12. - zavřeno. 30.12. - zavřeno. Tak to je opravdová výzva!

A Miroslav si na twitteru povzdechl: Přišla mu do schránky „opakovaná výzva“, přičemž žádnou výzvu předtím vůbec nedostal. Inu, předvánoční poštovní shon. Tak si na ty svátky bouchneme sekt, ne?

08.01.2019

Ředitel školy rozdal odměny a neměl na výplaty

V Přibyslavi na Vysočině skončil ze dne na den ředitel základní školy. Podle serveru iDNES.cz rozdal učitelům odměny a pak neměl na výplaty. Zajímavý článek našel Muž na síti.
07.01.2019

Klaus starší nebo Klaus mladší?

Po včerejšku to vypadá, že se rozjela nová prezidentská kampaň! Dohady vyvolal Václav Klaus starší, který by se za určitých okolností mohl znovu ucházet o prezidentský úřad. On line souvislosti přináší Muž na síti.
03.01.2019

Začíná pravá zima!

Pěkně se nám to sype, jen co je pravda. Začíná pravá zima! A lidé si na internetu všímají, jak často v posledních hodinách používáme spojení „bílá tma“. Ohlasy z twitteru a z diskuzí přináší Muž na síti.
31.12.2018

Kuriózní pojistné události roku 2018

Představte si, že nabouráte a při nehodě zboříte Karla Gotta! Tohle se stalo jedné řidičce, která to pak musela nahlásit pojišťovně… I takové příběhy jsou na síti, je tady Muž na síti!
31.12.2018

Jsem album. Vánoční album.

Jsem album. Vánoční album. Tak by se dalo nazvat jedno video, které koluje na twitteru. Jeho autorem je premiér Babiš, zjistil náš Muž na síti...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.