Česká muzika: Tři novinky za jediný týden

Publikováno: 11.11.2018 06:45
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček poskládal další vydání pořadu o české a slovenské muzice.

Ano, samozřejmě. Hezkou neděli. Tak si představte, že jsem si zahrál v klipu Xindla X a se mnou spousta slavných kolegů. Písnička pro Světlušku se povedla a nenechte se zmást tím, že se jmenuje trochu neobvykle - „ZZZ“.

Tohle vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky je vlastně celé věnované novinkám. Už minulý pátek jsme stihli ve vysílání představit čerstvou písničku skupiny Lucie, pod názvem „Nejlepší, kterou znám“. Napsali ji Oskar Petr a Robert Kodym.

Troufnu si tvrdit, že hlavním ukazatelem mezi aktualitami tohoto týdne je duet Karla Gotta a Lucie Bílé „Na křídlech slavíků“. Ve středu zazněl z našeho rádia poprvé, oba slavní zpěváci byli u toho.

Takže to byly tři novinky a nazdar za týden! Váš Petr Vondráček.

18.11.2018

Poslechněte si novinku Dary Rollins

Události, novinky a výročí. Takové zadání má pravidelný nedělní pořad Petra Vondráčka. Pořad o domácí muzice.
04.11.2018

Daniel Landa má padesátiny a novou písničku

Jediný listopadový den vydá za tři. A je to právě dneska! Dovysvětlí mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
28.10.2018

Neoficiální hymnou 100. výročí vzniku Československa je…

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika postavil Petr Vondráček na písničce oslavující společnou historii bývalých federálních partnerů.
21.10.2018

No Name natočili písničku k výročí vzniku Československa

Klip bude k mání v týdnu, krátkou zvukovou ukázku si můžete pustit hned. V pořadu plném výročí a novinek. Připravuje ho Petr Vondráček.
14.10.2018

Poslechněte si duet pánů Dyka a Brzobohatého

Kromě novinek přináší nadcházející týden také dvě výročí. V hlavních rolích Karel Gott, Radek Pastrňák a náš kolega Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.