Bílé Vánoce Lucie Bílé

Publikováno: 05.12.2018 08:00
Na počátku adventu, v době, kdy začne chodit Mikuláš, jsme pro vás vysílali speciální vánoční Živáááák Rádia Impuls. V hlavní roli první dáma české pop music - Lucie Bílá. Majitelka výjimečného hlasu, který umí vytáhnout až do andělských výšek, ale také spadnout do pekelných hlubin natočila pro Rádio Impuls v hudebním klubu Doupě hodinový koncert. Název: Bílé Vánoce.

Lucie má Vánoce rááááda a s výzdobou začíná doma už v listopadu. Právě tak ráda má vánoční repertoár, který by nejraději zpívala celý rok. Z jejích vánočních koncertů vyzařuje zvláštní klid, doufáme, že jste ho ocenili v předvánočním uspěchaném čase i vy, u rádia.

Slyšet jste mohli slavnou Ave Maria, nebo půvabnou Purpuru pánů Suchého a Šlitra v originálním duetu s Honzou Toužimským z Arakainu. Nechyběla ani česká verze hitu Halellujah Leonarda Cohena s textem Gábiny Osvaldové, nazvaná Desatero. Ani Lední šou, původně od Franka Sinatry.

Připomeňte si vánoční atmosféru v klubu Doupě i skvělý výkon Lucie Bílé:

06.05.2019

Kabát zahraje živě na střeše!

Kultovní česká kapela hraje už 30 let ve stejném složení. Co to chce? Pořádnou oslavu přece.
01.03.2019

No Name akusticky

Populární slovenská skupina No Name v letošním roce vyrazila na výjimečné akustické turné a zahrála také v našem hudebním klubu Doupě.
22.02.2019

Svátek české muziky

Jsme tu už 20 let. A celé ty roky žijeme českou muzikou. Ano, Rádio Impuls slaví 25. února kulaté narozeniny.
14.11.2018

Meky Žbirka hraje a zpívá Beatles

O Miroslavu Žbirkovi se s nadsázkou říká, že je pátým členem Beatles. On sám se ale tomu přirovnání usmívá. Přesto má k liverpoolským Broukům mimořádně blízko. Byli jeho první hudební inspirací a jejich hudba ho provází dodnes. Maminka Angličanka, dvě svá alba natáčel v legendárních studiích Abbey Road a muzikanti Paula McCartneyho ho doprovázeli na křtu nového Double alba.
20.09.2018

LUCIE BÍLÁ JINAK

Dvacítka je výjimečná. A právě proto jsme pro vás 20. září 2018 od 20 hodin na Impulsu odvysílali výjimečný komorní koncert majitelky 20 Zlatých slavíků. První dáma české populární hudby, Lucie Bílá, představila svůj úžasný hlas ve skvělé formě. V akusticky dokonalém, intimním prostředí, za doprovodu klavíristy Petra Maláska.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.