Unavený holub a líná pošťačka

Publikováno: 13.10.2018 06:45
Unavený holub a líná pošťačka. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. I dnes jsou tady Krimi Impulsy Václava Komárka.

Na úvod se podíváme do bývalého bytu jedné líné pošťačky z Prostějova. Nový nájemník totiž v jedné místnosti objevil osm pytlů nedoručených zásilek. Některé byly dokonce otevřené. Policie po doručovatelce okamžitě začala pátrat a našla ji na Slovensku. Pošťačce hrozí až pět let vězení za porušení tajemství přepravovaných zpráv.

U našich východních sousedů ještě chvíli zůstaneme a představíme si prvního spolujezdce, který bude pykat za řízení v opilosti. Ano, slyšíte dobře. Za volantem auta seděl teprve 17ti letý šofér, který ho mohl řídit za předpokladu, že vedle něj seděla zodpovědná osoba. A tou byl právě 68ti letý muž, který policistům nadýchal téměř dvě promile. Dědeček nezletilého řidiče nejen že přijde o řidičák, ale navrch může skončit i ve vězení.

Teď už ale míříme na pražské Hlavní nádraží za opilou ženou, která nadávala náhodnému muži. Ten zavolal městskou policii. Strážníci ale od ženy schytali spoustu urážek. Troufáme si tvrdit, že některé z nich ještě policisté neslyšeli. Žena skončila na protialkoholní záchytné stanici.

 

20.10.2018

Ulice plná peněz a záchodový vězeň

Ulice plná peněz a záchodový vězeň. Policisté v uplynulém týdnu řešili mnoho kuriózních případů. Sesbíral je reportér Václav Komárek.
06.10.2018

Nejdrzejší zloděj se pohybuje na pražském Černém mostě!

I předvolební týden byl napěchovaný kuriózními policejními případy. Ve spisech pátral reportér Václav Komárek a přináší je v dnešních Krimi Impulsech.
29.09.2018

Česko má nového alkoholového rekordmana!

Alkoholový rekordman a zajíc s hokejkou. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu a v dnešních Krimi Impulsech se na ně zaměřil Václav Komárek.
22.09.2018

Originální přestrojení zloděje a netradiční policejní honička

Originální přestrojení zloděje a netradiční policejní honička jsou částí dnešních Krimi Impulsů. I dnes míříme do světa kuriózních policejních případů.
15.09.2018

Nejdražší toaleta na světě a ohleduplný zloděj

Nejdražší toaleta na světě a ohleduplný zloděj. To je jen zlomek případů, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté a my se na ně zaměřili v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.