Poslechněte si duet pánů Dyka a Brzobohatého

Publikováno: 14.10.2018 06:45
Kromě novinek přináší nadcházející týden také dvě výročí. V hlavních rolích Karel Gott, Radek Pastrňák a náš kolega Petr Vondráček.

Hezkou neděli. Tak jak, po Českém mejdanu? Děkujeme za účast, bylo to skvělé! Naštěstí se pořád něco děje aneb oslavy na nadcházející týden: „Jen se hádej“, písnička Bonnie Tyler v české verzi od Karla Gotta. Vznikla 16. října 1978, v úterý to bude 40 let!

A pak Radek Pastrňák! Ve čtvrtek má narozeniny, bude mu 55. Ať žije!

Usušil jsem tu pro vás dvě novinky. Duet pánů Brzobohatého a Dyka vychází pod názvem „My máme rádi jazz“. Zní moc fajn.

Co Bára Poláková? Z Instagramové události máme její nový singl nazvaný netradičně „2-8-5“. Podívejte se na video.

Máme to všechno, těším se za týden. Petr Vondráček

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

28.10.2018

Neoficiální hymnou 100. výročí vzniku Československa je…

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika postavil Petr Vondráček na písničce oslavující společnou historii bývalých federálních partnerů.
21.10.2018

No Name natočili písničku k výročí vzniku Československa

Klip bude k mání v týdnu, krátkou zvukovou ukázku si můžete pustit hned. V pořadu plném výročí a novinek. Připravuje ho Petr Vondráček.
07.10.2018

Lady Carneval je padesát!

Tři připomínky české hudební historie, jedna novinka. Takový je nedělní repertoár odborníka na domácí muziku, Petra Vondráčka.
30.09.2018

Už jste slyšeli novinku Ewy Farne?

Také příští týden bude plný domácích hudebních výročí. Ani o novinky není nouze. Stvrzuje to mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, ve svém pravidelném hudebním okénku.
23.09.2018

Jitka Zelenková natočila duet. S Davidem Krausem.

Když neděle, tak s výhledem do nového týdne. Další vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky připravuje Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.