Pomsta šéfovi a ztracené hodinky za čtvrt milionu

Publikováno: 27.10.2018 06:45
Na Impulsu teď míříme do světa kuriózního zločinu. V policejních spisech pátral reportér Václav Komárek.

Svérázný způsob pomsty zvolili zaměstnanci jedné třinecké společnosti. Muži byli nespokojení s výší své výplaty a tak si řekli, že pořádně vytočí svého šéfa. Vzali lopaty a rozmlátili mu auto. Naštvaný ředitel okamžitě zavolal policii a mužům hrozí v krajním případě i vězení.

Nečekané situaci museli čelit policisté ze Zlína. Ti vyrazili za zlodějkou, která přímo mezi regály v supermarketu kradla a pila alkohol. Žena se ale nechtěla přiznat a místo toho jednoho ze strážníků přemlouvala k pohlavnímu styku. Když se svým velkorysým návrhem nepochodila, tak skončila v poutech.

Velmi nemilou záležitost řeší muž z Brna. Ztratil totiž hodinky za čtvrt milionu. Přepojujeme na policejního mluvčího Bohumila Maláška: „Společensko-pracovní večer v Dolních Heršpicích protáhl do brzkých ranních hodin šestačtyřicetiletý muž. Ten pak zavítal ještě do baru a následně jej vezl známý taxikář domů. Policistům vyšetřujícím případ se zatím nepodařilo hodinky vypátrat."


Nakonec si zaletíme až do Bruselu za majitelem obchodu, který přežil pokus o ozbrojenou loupež. Zločinci na něj mířili revolverem, ale prodavač jim řekl, aby přišli později, protože v pokladně nemá dostatek peněz. Lupiči ho kupodivu poslechli a z obchodu poslušně odešli. Za pár minut je čapli policisté a bylo vymalováno.

Zdroj obrázku: Policie ČR

17.11.2018

Po Brně se procházel poník v doprovodu pasteveckého psa

Popletení zločinci o sobě zase dali vědět. Policisté v uplynulém týdnu řešili několik případů, nad kterými zůstává rozum stát...
10.11.2018

Neobvyklá krádež v Příbrami a čtyřnohý pasažér ve vlaku

Ve hře Haló tady Impulsovi budeme hrát každý prosincový pátek o milion. Někteří popletení zločinci, ale chtějí získat peníze i velmi nečestným způsobem. Na pár z nich se podíváme v dnešních Krimi Impulsech.
03.11.2018

Hrdinou týdne je policista z Žatce na Lounsku!

Na Impulsu míříme do světa popletených zločinců. Kuriózní příběhy tohoto týdne sbíral reportér Václav Komárek a přináší je v dnešních Krimi Impulsech.
20.10.2018

Ulice plná peněz a záchodový vězeň

Ulice plná peněz a záchodový vězeň. Policisté v uplynulém týdnu řešili mnoho kuriózních případů. Sesbíral je reportér Václav Komárek.
13.10.2018

Unavený holub a líná pošťačka

Unavený holub a líná pošťačka. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. I dnes jsou tady Krimi Impulsy Václava Komárka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.