No Name natočili písničku k výročí vzniku Československa

Publikováno: 21.10.2018 06:45
Klip bude k mání v týdnu, krátkou zvukovou ukázku si můžete pustit hned. V pořadu plném výročí a novinek. Připravuje ho Petr Vondráček.

Hezkou neděli a pěkně popořádku: Václav Neckář bude mít v úterý 75. narozeniny. Ačkoliv jsme mu přáli už na Českém mejdanu s Impulsem, rád bych ještě jednou vzkázal: Hodně zdraví, Václave!

Teď však zaostříme na novinky. Marta Jandová vydává první sólové album nazvané „Barvy“. Zpěvačka je autorkou většiny písní a až na jednu výjimku i výhradní textařkou celé desky. Pro představu nabízíme link k nahrávce „Černá i bílá“.

Bonus na závěr: ve čtvrtečním odpoledním vysílání Fandy a jeho české bandy představíme úplně novou písničku skupiny No Nome natočenou u příležitosti 100. výročí vzniku Československa. Jmenuje se „Ži a nech žít“. Malý kousek si můžete poslechnout ve zvukovém záznamu rozhlasové podoby tohoto pořadu.

Takže ve čtvrtek v premiéře na Impulsu No Name. A v neděli, na den výročí, se zase sejdeme u Zlaté české klasiky i nové české muziky. Díky za pozornost, Petr Vondráček.

28.10.2018

Neoficiální hymnou 100. výročí vzniku Československa je…

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika postavil Petr Vondráček na písničce oslavující společnou historii bývalých federálních partnerů.
14.10.2018

Poslechněte si duet pánů Dyka a Brzobohatého

Kromě novinek přináší nadcházející týden také dvě výročí. V hlavních rolích Karel Gott, Radek Pastrňák a náš kolega Petr Vondráček.
07.10.2018

Lady Carneval je padesát!

Tři připomínky české hudební historie, jedna novinka. Takový je nedělní repertoár odborníka na domácí muziku, Petra Vondráčka.
30.09.2018

Už jste slyšeli novinku Ewy Farne?

Také příští týden bude plný domácích hudebních výročí. Ani o novinky není nouze. Stvrzuje to mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, ve svém pravidelném hudebním okénku.
23.09.2018

Jitka Zelenková natočila duet. S Davidem Krausem.

Když neděle, tak s výhledem do nového týdne. Další vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky připravuje Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.