No Name natočili písničku k výročí vzniku Československa

Publikováno: 21.10.2018 06:45
Klip bude k mání v týdnu, krátkou zvukovou ukázku si můžete pustit hned. V pořadu plném výročí a novinek. Připravuje ho Petr Vondráček.

Hezkou neděli a pěkně popořádku: Václav Neckář bude mít v úterý 75. narozeniny. Ačkoliv jsme mu přáli už na Českém mejdanu s Impulsem, rád bych ještě jednou vzkázal: Hodně zdraví, Václave!

Teď však zaostříme na novinky. Marta Jandová vydává první sólové album nazvané „Barvy“. Zpěvačka je autorkou většiny písní a až na jednu výjimku i výhradní textařkou celé desky. Pro představu nabízíme link k nahrávce „Černá i bílá“.

Bonus na závěr: ve čtvrtečním odpoledním vysílání Fandy a jeho české bandy představíme úplně novou písničku skupiny No Nome natočenou u příležitosti 100. výročí vzniku Československa. Jmenuje se „Ži a nech žít“. Malý kousek si můžete poslechnout ve zvukovém záznamu rozhlasové podoby tohoto pořadu.

Takže ve čtvrtek v premiéře na Impulsu No Name. A v neděli, na den výročí, se zase sejdeme u Zlaté české klasiky i nové české muziky. Díky za pozornost, Petr Vondráček.

25.11.2018

Poslechněte si novinku od Kristíny

Žijeme českou muzikou! Nedělní pořad o zlaté české klasice a nové české muzice připravuje Petr Vondráček.
18.11.2018

Poslechněte si novinku Dary Rollins

Události, novinky a výročí. Takové zadání má pravidelný nedělní pořad Petra Vondráčka. Pořad o domácí muzice.
11.11.2018

Česká muzika: Tři novinky za jediný týden

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček poskládal další vydání pořadu o české a slovenské muzice.
04.11.2018

Daniel Landa má padesátiny a novou písničku

Jediný listopadový den vydá za tři. A je to právě dneska! Dovysvětlí mistr hudebních omáček, Petr Vondráček.
28.10.2018

Neoficiální hymnou 100. výročí vzniku Československa je…

Dnešní vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika postavil Petr Vondráček na písničce oslavující společnou historii bývalých federálních partnerů.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.