Karla Šlechtová se na twitteru vyznala ze své náklonnosti k hradům a hradním pánům

Publikováno: 11.10.2018 15:50
Dnešní ráno začalo nenápadnou úvahou bývalé ministryně obrany. Karla Šlechtová se na twitteru vyznala ze své náklonnosti k hradům a hradním pánům. To ale neměla dělat. Reakce je nekompromisní.

Tomu tvítu Karly Šlechtové totiž nikdo nerozumí. Píše tam, že ve filmech sledovala žabomyší války hradních pánů. Že kolikrát nebylo jasné, kdo hraje jakou hru. A že teď by si měli tací uvědomit, že každá hra se jednou prokoukne, ať zkouší co zkouší. „Hmm… A o co jde konkrétně," ptá se uživatel Motanel. „Je dobrý vědět, ze lysohlávky už zase rostou," přidává se další. A ještě jeden: „Jenom aby taková osoba nevydala nějaký rozkaz." A poslední tvít: „Zřejmě další díl Hry o trůny…" Inu, vzkazu Karly Šlechtové fakt není rozumět…

A máme i jinou pecku… Na scéně se objevil další had! Tentokrá jde o nalezenou krajtu v pražských Butovicích. Příběh je ale smutný, krajta byla v tašce mrtvá. Jde ale o třetí hadí případ v několika posledních dnech. Jak stojí v jednom tvítu, asi začal čínský rok hada, nebo co. Ale nakonec tady máme jeden hezký twitterový vzkaz Starosty z vesnice, který chce ulehčit práci Finanční správě. Starosta ví, že to nemá jednoduché pořád rozesílat nějaké dotazníky, a tak oznamuje, že ve svém životě už žádnou svatbu neplánuje! Takže ho rovnou můžou vyškrtnout ze seznamu lustrovaných svatebčanů. Pozor, u tvítu je jedna odpověď. Uživatel ohlašuje termín pohřbu někdy mezi lety 2050 – 2070.

Zdroj obrázku: Twitter Karly Šlechtové

15.10.2018

Jaromír Soukup převezme státní vyznamenání za budování lepšího Česka!

Nejvytíženější televizní moderátor Jaromír Soukup dostane medaili! Z rukou pana prezidenta převezme státní vyznamenání za budování lepšího Česka. Informaci přináší časopis Reflex ve své rubrice Divoký kačer, takže se jedná o vymyšlenou a poplašnou zprávu! Jaká ale byla reakce na sítích?
10.10.2018

Další had na útěku!

Máme dalšího hada na útěku! Sotva zelená mamba uvízla v pytli chytače, už zde máme nového uprchlíka! Tentokrát se to stalo v Orlové na Karvinsku, informace přinášejí hlavní zpravodajské weby.
09.10.2018

Ty volby jsou čím dál zajímavější!

Ty volby jsou čím dál zajímavější! Včera vyšla zpráva, že v Brně bude vládnout ANO s lidovci, ČSSD a ODS. A dnes je všechno jinak. ODS půjde do koalice s Piráty, lidovci a sociálními demokraty, takže vítězné Ano ostrouhalo. Jaké jsou síťové ohlasy?
08.10.2018

Starostou pražských Řeporyjí se stane protekční spratek!

Volební výsledky stále překvapují! Tak například starostou pražských Řeporyjí se stane bulvární novinář a moderátor Pavel Novotný. Na síti to vyštrachal Láďa Vonz...
04.10.2018

Celé Česko už dva dny žije útěkem nebezpečné mamby!

Celé Česko už dva dny žije útěkem nebezpečné mamby! Had uštknul svoji majitelku a pak vzal nohy na ramena. I když nevím, jestli může had vzít nohy na ramena… Každopádně je tady Muž na síti, který zjišťoval reakce napříč internetem.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.