Další had na útěku!

Publikováno: 10.10.2018 16:09
Máme dalšího hada na útěku! Sotva zelená mamba uvízla v pytli chytače, už zde máme nového uprchlíka! Tentokrát se to stalo v Orlové na Karvinsku, informace přinášejí hlavní zpravodajské weby.

Orlová je na nohou, hasiči tam už druhý den pátrají po hadovi, který vzal do zaječích v místním Kauflandu (možná z dodávky banánů). Jde o blíže nezjištěný druh plaza, obchod je zavřený. Hada sice sejmuly bezpečnostní kamery, hasiči ale po něm zatím pátrají marně. Událost se mimojiné dostala i na informační portál e-orlová.cz a na jeho facebookový profil.

Lidé si z toho v kometářích docela utahují. Třeba hláška: Dnes v naší prodejně cenová mamba. Ovšem čtenářka Kačka si oddechla, ještěže nejsou slevové akce, to by se hasiči do prodejny vůbec nedostali. Další diskutér píše: „Když má Praha svoji mambu, Orlová musí mít užovku!"

„To je humbuku pro jednoho hada. Otevřete obchod," píše Vlado, stará má hlad. „Může za to Kalousek," konstatuje na facebooku portálu e-orlová pan Michal. A ještě jedna hláška z diskuze na webu novinky.cz: „Vypustit hada do obchodu – to vypadá jako skvělá sabotáž od konkurence."

15.10.2018

Jaromír Soukup převezme státní vyznamenání za budování lepšího Česka!

Nejvytíženější televizní moderátor Jaromír Soukup dostane medaili! Z rukou pana prezidenta převezme státní vyznamenání za budování lepšího Česka. Informaci přináší časopis Reflex ve své rubrice Divoký kačer, takže se jedná o vymyšlenou a poplašnou zprávu! Jaká ale byla reakce na sítích?
11.10.2018

Karla Šlechtová se na twitteru vyznala ze své náklonnosti k hradům a hradním pánům

Dnešní ráno začalo nenápadnou úvahou bývalé ministryně obrany. Karla Šlechtová se na twitteru vyznala ze své náklonnosti k hradům a hradním pánům. To ale neměla dělat. Reakce je nekompromisní.
09.10.2018

Ty volby jsou čím dál zajímavější!

Ty volby jsou čím dál zajímavější! Včera vyšla zpráva, že v Brně bude vládnout ANO s lidovci, ČSSD a ODS. A dnes je všechno jinak. ODS půjde do koalice s Piráty, lidovci a sociálními demokraty, takže vítězné Ano ostrouhalo. Jaké jsou síťové ohlasy?
08.10.2018

Starostou pražských Řeporyjí se stane protekční spratek!

Volební výsledky stále překvapují! Tak například starostou pražských Řeporyjí se stane bulvární novinář a moderátor Pavel Novotný. Na síti to vyštrachal Láďa Vonz...
04.10.2018

Celé Česko už dva dny žije útěkem nebezpečné mamby!

Celé Česko už dva dny žije útěkem nebezpečné mamby! Had uštknul svoji majitelku a pak vzal nohy na ramena. I když nevím, jestli může had vzít nohy na ramena… Každopádně je tady Muž na síti, který zjišťoval reakce napříč internetem.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.