Vychází nový historický román z období druhé světové války

Publikováno: 19.09.2018 12:35
Do knihkupectví přichází nový román Světla zimní noci. Co dokáže silné přátelské pouto v nelítostném čase války?

Do knihkupectví právě přichází nový historický román Světla zimní noci. Dojemný příběh líčí osud ženy v období druhé světové války. Nou vyhnali z domova, když otěhotněla s německým vojákem. Žije a pracuje na malé železniční zastávce, dokud zde jednoho dne nezastaví vagón plný židovských nemluvňat. Tento okamžik znovu převrací její život naruby a Nou nalézá nové útočiště a především nové přátelství u kočovného cirkusu. Co dokáže silné přátelské pouto v nelítostném čase války?

Hledejte u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

24.10.2018

Vychází nový psychologický thriller Když jsi odešel

Proč doopravdy odešel Catherinin manžel? Jakou pravdu se po pětadvaceti letech o jeho odchodu dozví? Dočtete se v novém psychologickém thrilleru Když jsi odešel.
17.10.2018

Vychází pětihvězdičkový detektivní román Dokonalá kořist

Čím nevinnější kořist, tím lépe. Z Edinburghu se stává evropská metropole hrůzy. Podaří se policii dopadnout vraha nevinných obětí? Dočtete se v novém detektivním románu Dokonalá kořist.
10.10.2018

Přečtěte si příběhy z krajiny kouzel, kde vládne temná magie

Vydejte se do krajiny kouzel, kde se setkáte s mluvícími zvířaty a oživlými figurkami z perníku. Vychází nová fantasy kniha pro děti Trnitá řeč.
03.10.2018

Vychází nový psychologický román Muž, který už nezavolal

Vychází příběh o lásce na první pohled a o pravdě, na kterou se zapomnělo. Přečtěte si nový něžný psychologický román Muž, který už nezavolal.
26.09.2018

Vychází mrazivý krimi román Tatérka

Pomůže tatérka Marni vyřešit případ sériového vraha nebo se po jeho stopě vydá sama? Přečtěte si nový mrazivý román Tatérka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.