Vychází nový historický román z období druhé světové války

Publikováno: 19.09.2018 12:35
Do knihkupectví přichází nový román Světla zimní noci. Co dokáže silné přátelské pouto v nelítostném čase války?

Do knihkupectví právě přichází nový historický román Světla zimní noci. Dojemný příběh líčí osud ženy v období druhé světové války. Nou vyhnali z domova, když otěhotněla s německým vojákem. Žije a pracuje na malé železniční zastávce, dokud zde jednoho dne nezastaví vagón plný židovských nemluvňat. Tento okamžik znovu převrací její život naruby a Nou nalézá nové útočiště a především nové přátelství u kočovného cirkusu. Co dokáže silné přátelské pouto v nelítostném čase války?

Hledejte u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

03.10.2018

Vychází nový psychologický román Muž, který už nezavolal

Vychází příběh o lásce na první pohled a o pravdě, na kterou se zapomnělo. Přečtěte si nový něžný psychologický román Muž, který už nezavolal.
26.09.2018

Vychází mrazivý krimi román Tatérka

Pomůže tatérka Marni vyřešit případ sériového vraha nebo se po jeho stopě vydá sama? Přečtěte si nový mrazivý román Tatérka.
12.09.2018

Radka Třeštíková vydává nový román Veselí

Nejúspěšnější česká autorka současnosti Radka Třeštíková vydává nový román o návratu domů, k sobě samé, ke své podstatě...
05.09.2018

Vychází nová kniha módní ikony Báry Nesvadbové - Síla stylu

Styl je naše DNA. Nenechte si ho vzít. Jak na to poradí nová kniha Báry Nesvadbové - Síla stylu.
29.08.2018

Zasněte se s novou knihou Snílek neznámý

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový fantasy hit Snílek neznámý. Splní si hlavní hrdina svůj sen nebo o něj navždy přijde?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.