Už jste slyšeli novinku Ewy Farne?

Publikováno: 30.09.2018 06:45
Také příští týden bude plný domácích hudebních výročí. Ani o novinky není nouze. Stvrzuje to mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, ve svém pravidelném hudebním okénku.

Dobrý den, hezkou neděli. Začínám nahrávkou „Bouda na horroru“. Marie Rottrová ji vydala před 40 lety. Vychází to na úterý.

O den později má 35. narozeniny Bára Poláková. „Nafrněná“, chtělo by se říct. Jenže ona je opravdu fajn. Tak hodně zdraví, Báro!

Ewa Farna má novinku. Název „Málo se známe“. A je to slušně našlápnuté, poslechněte!

Také Ondřej Brzobohatý s Vojtou Dykem mají novou písničku, nebo Xindl X. Ten jí snad zahraje 13. října v pražské O2 Aréně na Českém mejdanu s Impulsem. Případně už za týden v tomto pořadu. Tak se těším, Petr Vondráček.

21.10.2018

No Name natočili písničku k výročí vzniku Československa

Klip bude k mání v týdnu, krátkou zvukovou ukázku si můžete pustit hned. V pořadu plném výročí a novinek. Připravuje ho Petr Vondráček.
14.10.2018

Poslechněte si duet pánů Dyka a Brzobohatého

Kromě novinek přináší nadcházející týden také dvě výročí. V hlavních rolích Karel Gott, Radek Pastrňák a náš kolega Petr Vondráček.
07.10.2018

Lady Carneval je padesát!

Tři připomínky české hudební historie, jedna novinka. Takový je nedělní repertoár odborníka na domácí muziku, Petra Vondráčka.
23.09.2018

Jitka Zelenková natočila duet. S Davidem Krausem.

Když neděle, tak s výhledem do nového týdne. Další vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky připravuje Petr Vondráček.
16.09.2018

Už jste slyšeli Voxelovu písničku o těhotenství?

Dvě novinky a stejný počet domácích hudebních výročí - v pravidelném nedělním pořadu Petra Vondráčka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.