Poslanec a kníže Karel Schwarzenberg upadl v Poslanecké sněmovně

Publikováno: 12.09.2018 16:14
Poslanec a kníže Karel Schwarzenberg upadl v Poslanecké sněmovně. A my celé odpoledne opakujeme informaci, že všechno dobře dopadlo. Událost vyvolala vlnu reakcí na síti...

Na twitteru se zvedl jeden silný hlas, který Karlu Schwarzenbergovi přeje hodně zdraví. Dokonce i prezidentův mluvčí Ovčáček – prý ať je brzy fit. "Procítěné, empatické a upřímné. Mrk mrk," vzkazuje Vráťa Mynář. Je to ovšem falešný profil. Taky je známé, že na twitteru působí i falešný kníže. Tvítuje, že už je OK, že se mu to nakonec podařilo rozkouřit. Falešný Schwarzenberg dodává, že ve sněmovně během incidentu pobíhal Grebeníček a křičel: "Pusťte do něj proud!" Napětí to vyvolalo i mezi poslanci.

A teď z jiného soudku. Do šéfredaktorského mailu dnes přišla zajímavá nabídka, která se neodmítá. Ve zprávách přistála nabídka letenek se super cenami s odletem z Prahy: Málaga zpáteční 1230 Kč, Bukurešť zpáteční 2909 korun, Tirana zpáteční 4093 korun a podržte se… Brno zpáteční 9307 korun!

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

19.09.2018

Internet se baví příběhem muže zvaného „Sushiman“

Internet se baví příběhem muže zvaného „Sushiman“. Stručně shrnuto: Majitel jedné bavorské restaurace ho vyhodil, protože mu všechno vyjedl. Teď Sushimana přináší Muž na síti.
18.09.2018

Maďarský premiér Orbán je prý Masarykem dnešní Evropy!

Tak to nás pobavilo! Maďarský premiér Orbán je prý Masarykem dnešní Evropy. Takhle ho ve sněmovně počastoval poslanec SPD Radim Fiala. Co na to síť?
14.09.2018

Na Moravě se objevila nová droga s názvem SPD!

Umělá marihuana má na severní Moravě následovníka! Policisté tam pátrají po další droze, která nahrazuje pervitin. A podržte se, ta droga má název SPD!
13.09.2018

Pirátský kandidát odstupuje z voleb. Je to sprejer, který poničil desítky budov.

Zlínští Piráti vykopli svoji dvojku. Pirátský kandidát odstupuje z voleb – ukázalo se, že to je sprejer, který poničil desítky budov...
11.09.2018

Tak nám sestřelili Jarolíma!

Tak nám sestřelili Jarolíma! Ukrutná porážka našich fotbalistů v Rusku stála křeslo reprezentačního trenéra. A to není všechno, čím dnes žije síť. Lidé si také všimli, že se prezidentský mluvčí Ovčáček vyfotil se slavnou tenistkou!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.