Pirátský kandidát odstupuje z voleb. Je to sprejer, který poničil desítky budov.

Publikováno: 13.09.2018 16:09
Zlínští Piráti vykopli svoji dvojku. Pirátský kandidát odstupuje z voleb – ukázalo se, že to je sprejer, který poničil desítky budov...

Tak to tady ještě nebylo. Zlínský sprejerský fantom skutečně počmáral fasády desítek budov, pátrala po něm policie a on se přihlásil až poté, co ho poznali spoluobčané. Píší o tom hlavní zpravodajské weby. "Byla to pitomost, je třeba se tomu postavit," řekl kandidát Pirátů Deníku. Jeho zlínský šéf kvituje, že to vyřešil důstojně.

"Jaký důstojně?" ptají čtenáři v diskuzi na webu iDNES.cz. Pokud by to neprasklo, tak by Pirát podle nich dál vesele ničil fasády a kandidoval by do zastupitelstva. "Přihlásil se poté, co ho na videu poznala půlka Zlína," dodává další diskutující. Teď je ale pravda, že tomu Pirátovi hrozí až jeden rok vězení. V diskuzi na iDNESu ovšem píše čtenář Petr, že by měl raději jeden rok opravovat ty poničené fasády. Že by to byl rozhodně lepší trest. "Za některé strany fakt kandidují neuvěřitelná stvoření," stýská si další čtenář. To lze potvrdit. Jak píše Blesk.cz, za Dělnickou stranu kandiduje na starostu ve Svitavách odsouzený vrah Pechanec. To je ten, který si odseděl 13 let za vraždu Roma.

Zdroj obrázku: Policie ČR

18.09.2018

Maďarský premiér Orbán je prý Masarykem dnešní Evropy!

Tak to nás pobavilo! Maďarský premiér Orbán je prý Masarykem dnešní Evropy. Takhle ho ve sněmovně počastoval poslanec SPD Radim Fiala. Co na to síť?
14.09.2018

Na Moravě se objevila nová droga s názvem SPD!

Umělá marihuana má na severní Moravě následovníka! Policisté tam pátrají po další droze, která nahrazuje pervitin. A podržte se, ta droga má název SPD!
12.09.2018

Poslanec a kníže Karel Schwarzenberg upadl v Poslanecké sněmovně

Poslanec a kníže Karel Schwarzenberg upadl v Poslanecké sněmovně. A my celé odpoledne opakujeme informaci, že všechno dobře dopadlo. Událost vyvolala vlnu reakcí na síti...
11.09.2018

Tak nám sestřelili Jarolíma!

Tak nám sestřelili Jarolíma! Ukrutná porážka našich fotbalistů v Rusku stála křeslo reprezentačního trenéra. A to není všechno, čím dnes žije síť. Lidé si také všimli, že se prezidentský mluvčí Ovčáček vyfotil se slavnou tenistkou!
10.09.2018

Na světě je nový hit! Hlavním hrdinou je fotbalista pražské Sparty Stanciu.

Na světě je nový hit! Zpívá ho Pokáč a hlavním hrdinou je fotbalista pražské Sparty Stanciu! Klub se už pochlubil na twitteru...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.