Na Moravě se objevila nová droga s názvem SPD!

Publikováno: 14.09.2018 16:12
Umělá marihuana má na severní Moravě následovníka! Policisté tam pátrají po další droze, která nahrazuje pervitin. A podržte se, ta droga má název SPD!

To je opravdu pecka, droga SPD určitě není ani německá sociální demokracie, ale ani Okamurova Svoboda a přímá demokracie. Podle webu irozhlas.cz má jít o bílou krystalickou látku, která nahrazuje pervitin. A je mimořádně nebezpečná. "Hmm, tak SPD není oblíbená už ani mezi feťáky," píše na twitterovém účtu irozhlasu jeden z reagujících.

A máme tu i něco předvolebního. Na internetu se už píše o tajemném Kolektivu 115, který strhává plakáty politických stran. Pěkně to už rozčílilo komunisty, kteří kvůli tomu podávají trestní oznámení. Kolektiv 115 dokonce vyvěsil video, ve kterém je návod, jak nekompromisně ty plakáty sundat. K vidění je například na webu idnes.cz. A s volbami také souvisí speciální a údajně nezávislé noviny s názvem Na vlastní oči. Nezávislé jsou tak, že píší pouze o Okamurově SPD. Mají dokonce krajské mutace a dají se dohledat na internetu. Srpnové číslo obsahuje článek s titulkem Tomio: Být vlastenec a milovat Prahu. V Brně v titulku miluje Brno a v Ostravě miluje Ostravu. Problém ale je, že všude je stejná fotka, kde jsou za Okamurou pražské Hradčany…

19.09.2018

Internet se baví příběhem muže zvaného „Sushiman“

Internet se baví příběhem muže zvaného „Sushiman“. Stručně shrnuto: Majitel jedné bavorské restaurace ho vyhodil, protože mu všechno vyjedl. Teď Sushimana přináší Muž na síti.
18.09.2018

Maďarský premiér Orbán je prý Masarykem dnešní Evropy!

Tak to nás pobavilo! Maďarský premiér Orbán je prý Masarykem dnešní Evropy. Takhle ho ve sněmovně počastoval poslanec SPD Radim Fiala. Co na to síť?
13.09.2018

Pirátský kandidát odstupuje z voleb. Je to sprejer, který poničil desítky budov.

Zlínští Piráti vykopli svoji dvojku. Pirátský kandidát odstupuje z voleb – ukázalo se, že to je sprejer, který poničil desítky budov...
12.09.2018

Poslanec a kníže Karel Schwarzenberg upadl v Poslanecké sněmovně

Poslanec a kníže Karel Schwarzenberg upadl v Poslanecké sněmovně. A my celé odpoledne opakujeme informaci, že všechno dobře dopadlo. Událost vyvolala vlnu reakcí na síti...
11.09.2018

Tak nám sestřelili Jarolíma!

Tak nám sestřelili Jarolíma! Ukrutná porážka našich fotbalistů v Rusku stála křeslo reprezentačního trenéra. A to není všechno, čím dnes žije síť. Lidé si také všimli, že se prezidentský mluvčí Ovčáček vyfotil se slavnou tenistkou!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.