Jak se dá cestou k autu zabloudit...

Publikováno: 09.09.2018 09:00
Problém s parkováním řeší řada řidičů. Některým se občas stane, že tak dlouho krouží a hledají místo, že druhý den přesně netuší, kde zaparkovali. Párkrát takto tápala i Monika Vrchotová.

Kdyby jen na ulici, ale já docela pravidelně bloudím v garážích obchodních center. Zvlášť, když přemýšlím, co všechno mám koupit a nezapamatuju si, ve kterém patře a na kterém písmenu nebo barvě stojím. Ovšem minulý víkend jsem hledala auto i doma v garáži. Jela jsem takhle na víkendovou ranní službu, ve 4:45 hod jsem pomalu ještě se slepenýma očima nastoupila do výtahu, a když se otevřely dveře, nadskočila jsem, protože tam stála paní sousedka, což v tuhle dobu fakt nečekáte. Tak jsem pozdravila, vešla do garáže a najednou koukám, že tam nemám auto. Okamžitě jsem začala panikařit. A až po hodně dlouhé době mi došlo, že paní sousedka si výtah přivolala o patro výš, než parkuju.

Ale říkám si, že to brzké vstávání mou zmatenost omlouvá. Což se ovšem nedá říct u kolegy Vaška Komárka, který nedávno odvezl auto do servisu. Po pár dnech mu zavolali, ať si pro něj dojede, tak sedl na autobus, po hodině jízdy vystoupil a zjistil, že se ocitl na naprosto neznámém místě. Následně si vygooglil, že v Praze jsou dva servisy dané společnosti, takže si objednal taxík a po další půlhodině dojel do toho správného. A to má Vašek o více než desetiletí čilejší mozkové buňky než já.

Svěží paměť vám všem přeje Monika Vrchotová.

16.09.2018

Když vám v kufru něco chybí...

Balení na dovolenou vyžaduje soustředění. Někdo hází do kufru věci, jak ho napadnou, jiný si pro jistotu píše seznam. Ani to ale není záruka, že na něco nezapomene, jak se přesvědčila Monika Vrchotová.
02.09.2018

Doprovázet prvňáčka do školy může být pořádná fuška

Zhruba sto tisíc dětí zítra rodiče poprvé doprovodí do lavic. Taková cesta do školy může přitom podle Moniky Vrchotové přinést i nečekané zážitky.
26.08.2018

Někdo chodí za školu, někdo „za beach“

Blíží se začátek školy a řada rodičů tak pomalu dumá, na jaký kroužek své dítko přihlásí. Jak říká Monika Vrchotová, pro některé to může být pěkný oříšek.
19.08.2018

Na geny jsme „krátký“

Geny jsou „věc“, kterou neovlivníme. Můžou nejen za náš vzhled, ale i za povahu. A nejvíc je to vidět na dětech. Už se o tom přesvědčila i Monika Vrchotová.
12.08.2018

Jak se nezapomenutelně vrýt do paměti (i do holeně)

Každý z nás někdy spadl a natloukl si. Někomu pak na památku zůstala jizva. A hned dvě má na svědomí Monika Vrchotová.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.