Česko má nového alkoholového rekordmana!

Publikováno: 29.09.2018 06:45
Alkoholový rekordman a zajíc s hokejkou. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu a v dnešních Krimi Impulsech se na ně zaměřil Václav Komárek.

Česko má nového rekordmana – alkoholového rekordmana. Stal se jím muž z Krnova, kterému lékaři naměřili neuvěřitelných 8,83 setin promile. Mimořádně opilý pacient byl v nemocnici poté, co si zlomil nohu během houbaření. Lékařům řekl, že si dal jedno a čtvrt piva, ale přístroj ukázal tuto závratnou hodnotu. Primářka interního oddělení Krnovské nemocnice Naděžda Mičudová nikdy nic takového nezažila. Muž s bezmála devíti promile alkoholu se tak operace zlomené nohy dočkal až po dalších 24 hodinách, kdy zcela vystřízlivěl.

Velmi zvláštní reakci na dopravní nehodu předvedl mladík z Hodonína. Ten se svým luxusním autem lehce naboural do vyvýšeného ostrůvku a během několika vteřin usnul s hlavou na volantu. Když se ale k nehodě blížili policisté, tak se šofér probral a dal se na útěk. Strážci zákona ho lapili během několika minut. Dechovou zkoušku ale řidič odmítl a stejně tak i odběr krve. Policisté ale tvrdí, že z něj byl na několik metrů cítit alkohol.

Míříme za pardubickými policisty, kteří řešili poměrně bizarní případ. V Pernerově ulici totiž stál reklamní zajíc, který držel hokejku. Jenže ta z jeho umělohmotné ruky z čista jasna zmizela. Hokejku si přivlastnil mladík, který s ní odpaloval kamínky na projíždějící auta. To samozřejmě neuniklo policistům, kteří mu napařili tučnou pokutu a celý případ může skončit až u soudu.

Nakonec se podíváme za turisty z ciziny, kteří si naplánovali túru po Krkonoších. Jenže zrovna když vystoupili z auta, tak se lekli medvěda. Tedy alespoň oni si mysleli, že jde o medvěda a tak vylezli na střechu svého vozu. Samozřejmě se ale jednalo o úplně jiné zvíře. Cizinci nakonec zjistili, že jde o jelena v říji.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

13.10.2018

Unavený holub a líná pošťačka

Unavený holub a líná pošťačka. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. I dnes jsou tady Krimi Impulsy Václava Komárka.
06.10.2018

Nejdrzejší zloděj se pohybuje na pražském Černém mostě!

I předvolební týden byl napěchovaný kuriózními policejními případy. Ve spisech pátral reportér Václav Komárek a přináší je v dnešních Krimi Impulsech.
22.09.2018

Originální přestrojení zloděje a netradiční policejní honička

Originální přestrojení zloděje a netradiční policejní honička jsou částí dnešních Krimi Impulsů. I dnes míříme do světa kuriózních policejních případů.
15.09.2018

Nejdražší toaleta na světě a ohleduplný zloděj

Nejdražší toaleta na světě a ohleduplný zloděj. To je jen zlomek případů, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté a my se na ně zaměřili v dnešních Krimi Impulsech.
08.09.2018

Ulice plná výkalů a extrémně chlupatý kocour

Ulice plná výkalů a extrémně chlupatý kocour. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté. My jsme se na ně podívali v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.