Tak nám to vedro bude pokračovat

Publikováno: 01.08.2018 15:58
Tak nám to vedro bude pokračovat. Předpověď na webu je jasná: Zítra máme dalších 35 stupňů… Oproti dnešku je to o celé dva stupně míň! Co na to síť?

Tak některá vysvětlení klimatických jevů může přinést webová stránka www.rceni.cz. Je tam samozřejmě i chlívek srpen. A co se dočítáme... Co červenec neupeče, to již srpnu neuteče. Tak jestli náhodou jsme to příjemné počasí neprokoučovali už minulý měsíc. Další pranostika říká, že když srpen z počátku hřeje, ledový vítr v zimě dlouho věje. To nás asi čeká dost hustá zima. A ještě jedna… Když je v srpnu ráno hodně rosy, mají z toho radost vosy. Té rosy asi moc není, že!? Á propos, kdy jste naposledy viděli vosu?

Titulky na zpravodajských webech jsou ale výmluvné… Nesnesitelné horko – tropické teploty potrvají celý srpen, píší například lidovky.cz. Web expres.cz označuje tohleto léto jako „taškentské“ a zimu jako „albánskou“. Na vedru ale redaktoři vidí i pozitivní dopady. Za prvé – ušetříme za teplo. Domy budou stydnout až do podzimu. Za druhé – ušetříme na oblečení. Jaro a podzim totiž zmizí, takže s tím vyhodíme i věci na tahleta roční období. Za třetí – přestaneme vyhazovat peníze za dovolené. Na zahradách totiž budeme mít citrusy a palmy místo tújí. Cestování za exotikou tak vymizí. Jo, a s tím vším zavedeme siestu jako na jihu. Takže Češi to v práci brzy zabalí a už se nevrátí, předvídá expres.cz.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

02.08.2018

Na pražské Letné bude večer pěkně horko!

Na pražské Letné bude večer pěkně horko. Fotbalová Sparta musí dohnat ztrátu ze Srbska, aby postoupila do dalšího předkola Evropské ligy. Subotici musí nastřílet tři góly! Jaké jsou reakce fanoušků?
31.07.2018

Burčáku by měl každý z nás ročně vypít víc, než máme krve v těle!

To jsou nám věci… V čele protimafiánských detektivů střídá Mazánka Mazánek. A zkvašený mošt zase střídá burčák! Populární nápoj bude od zítřka na trhu a do rádia ho dokonce přiveze náš Zuřivý reportér. A jak to vypadá s burčákem na webu?
30.07.2018

Fanoušci Sparty se vyznamenali!

Fanoušci Sparty se vyznamenali! O víkendu bučeli na svého vlastního hráče Kangu. Problém je v tom, že je to rodák z Gabonu, má tmavou pleť a ze strany sparťanů šlo o velmi nevhodnou narážku. A sociální sítě to už řeší...
25.07.2018

Parkování v Praze zdarma, spor o jméno Thymian a další problém s diplomkou

Máme bombastickou zprávu! V Praze bude parkování zdarma! Jak je to možné?
24.07.2018

H-Systém, slzný plyn na Tour de France a devátý pořad Jaromíra Soukupa

Klienti H-Systému prohráli boj o svoje domy. Policisté vypustili slzný plyn na cyklisty na Tour de France. Mediální magnát Soukup bude mít svůj devátý televizní pořad. A pak že je okurková sezóna. V síti uvízly zajímavé události...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.