Intuice, Motivace, Pokora, Upřímnost, Lidskost, Síla. Klíče úspěchu Rádia Impuls.

Publikováno: 10.08.2018 13:00
Dle dnes zveřejněných výsledků Radioprojektu za I. a II. čtvrtletí roku 2018, které již třináctým rokem realizují společně agentury Median a STEM/MARK, obhájilo Rádio Impuls prvenství v poslechovosti rádií českého rozhlasového éteru a jako jediné dosahuje milionu posluchačů denně a dvou milionů posluchačů týdně.

„Rádio Impuls opět potvrdilo pozici absolutní jedničky na českém rozhlasovém trhu a my vnímáme tento úspěch jako odměnu za naši každodenní práci. Intuice, motivace, pokora, upřímnost, lidskost a síla jsou fungujícími klíči k naší pozici lídra. Uvědomujeme si, že k tomuto úspěchu přispívá i zapojení Rádia Impuls do společenského života v naší zemi. V posledních letech se více zaměřujeme na osobnější kontakt s posluchači a velice rádi se s nimi setkáváme na našich velkolepých akcích. Návštěvnost jednoho z nejlepších českých hudebních festivalů Benátská! s Impulsem rok od roku roste, letos jej navštívilo 40.000 hudebních fanoušků. Na podzim už se těšíme na naše posluchače do pražské O2 areny, kde se 13. října koná další ročník Českého mejdanu s Impulsem. Na jednom pódiu tak vystoupí opravdu ti nejlepší – skupina Kryštof, Mirai, Richard Müller, Xindl X, Václav Neckář, Michal Hrůza, Jelen, Michal David a Peter Nagy, “ řekl k dlouhodobě stabilní pozici Rádia Impuls jeho generální ředitel Jiří Hrabák.

Konkrétní čísla jsou: 2.037.000 posluchačů týdně, 1.020.000 posluchačů denně a 12,5 % podíl z celkového rozhlasového trhu!

Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.