Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk

Publikováno: 03.08.2018 15:49
Přišlo to jako blesk z čistého nebe! Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk. Redakce se bojí, že by zástupci SPD šířili v diskuzích nenávist. Ale to není všechno...

Zpráva už proběhla napříč médii. Blesk vysvětluje své rozhodnutí mimojiné tím, že Okamurova SPD beztak nezve na své akce novináře deníku a vydavatelství CNC, takže jde vlastně o splněné přání. Předseda Okamura už to rozmázl na svém twitteru a facebooku. Označil to za nejtvrdší cenzuru, která nemá obdoby. Podle něj se celá Evropská unie takhle chová ke všem vlasteneckým hnutím.

Blesk své rozhodnutí vysvětluje i tím, že Okamura sám cenzuruje příspěvky a komentáře na facebooku… Drtivá většina těch komentářů samozřejmě Okamuru podporuje. Občas ale narazíme na výtku, že nevhodné poznámky tam záhadně mizí. Lidé také občas Okamurovi vyčítají, že on sám stejně novináře Blesku ignoruje. Těchto názorů je ale drtivá menšina. Na twitteru se lidé zase dohadují o tom, jestli je rozhodnutí redakce správné a jestli to náhodou SPD nepřihraje další voliče. "Oni si to stejně naženou u Soukupa," píše se v jedné reakci. Je totiž známé, že v TV Barrandov je Okamura pečený vařený...

15.08.2018

Politici mají sice dovolenou, o rozruch je ale i tak postaráno

Šéf komunistů Vojtěch Filip tvrdí, že okupaci v roce 1968 nezpůsobili Rusové, ale Ukrajinci. Na síti se okamžitě zvedla vlna nevole i vzrušených komentářů.
13.08.2018

Spálené hradní trenky můžou přijít pěkně draho!

Demonstrativní akce pana prezidenta si všimly úřady. A Hradu hrozí pokuta!
10.08.2018

Malá kauza několikadenní ministryně Malé se pomalu blíží ke konci

Malá kauza několikadenní ministryně Malé se pomalu blíží ke konci. Taťána Malá opravdu malinko opisovala ve své diplomové práci o králících. Mendelova univerzita to považuje za etické selhání a lidé o tom diskutují na webu.
02.08.2018

Na pražské Letné bude večer pěkně horko!

Na pražské Letné bude večer pěkně horko. Fotbalová Sparta musí dohnat ztrátu ze Srbska, aby postoupila do dalšího předkola Evropské ligy. Subotici musí nastřílet tři góly! Jaké jsou reakce fanoušků?
01.08.2018

Tak nám to vedro bude pokračovat

Tak nám to vedro bude pokračovat. Předpověď na webu je jasná: Zítra máme dalších 35 stupňů… Oproti dnešku je to o celé dva stupně míň! Co na to síť?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.