Nejhranější česká skladba? Jistě, zase ta od Mirai!

Publikováno: 05.08.2018 06:45
Končící týden byl chudý na novinky, ten následující zase chudý na výročí. Proto se v dnešním vydání Zlaté české klasiky a nové české muziky věnujeme hlavně seznamu nejhranějších domácích skladeb. Pokračuje Petr Vondráček.

Dámy a pánové, zpěvák skupiny Mirai, která nám hrála minulý týden na Benátské a která bude hrát živě 13. října na Českém mejdanu s Impulsem, má narozeniny. Ještě jednou, raději bez té vložené věty: Mirai Navrátil bude mít v sobotu 26. narozeniny. Tak sláva a ať mu to zpívá!

A když už jsme u toho: Písnička „Anděl“ je nejhranějším titulem českého éteru. V závěsu Chinaski s „Potkal jsem Tě po letech“.

Třetí nejhranější skladbu měla v minulém týdnu skupina Kryštof. To je jejich nahrávka „Na viděnou“!

Bylo to vše. Mějte se hezky, na slyšenou za týden. Petr Vondráček.

26.08.2018

Láska prý vznikla před 30 lety!

Jeden legendární duet, dvě výročí a navrch novinka skupiny Mig 21. V nedělním pořadu Petra Vondráčka.
19.08.2018

Anna K zpívá duet s Michalem Hrůzou

Jedny narozeniny, jedna novinka a jedna hitparáda – takové menu nabízí čerstvé vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
12.08.2018

Ewa Farna má 25!

Už jste slyšeli Skety? A Vojtu Dyka v písni o alkoholu? Doporučujeme další vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Slovo má Petr Vondráček.
29.07.2018

Nová Slza, nová Kristina a navrch Hloupá písnička!

Do dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika vměstnal Petr Vondráček hned tři novinky.
22.07.2018

Už jste slyšeli nové Hodiny?

Jedna novinka přebitá několika výročími. Takové je menu pravidelného vydání pořadu o české muzice. Připravuje ho Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.