Na pražské Letné bude večer pěkně horko!

Publikováno: 02.08.2018 15:09
Na pražské Letné bude večer pěkně horko. Fotbalová Sparta musí dohnat ztrátu ze Srbska, aby postoupila do dalšího předkola Evropské ligy. Subotici musí nastřílet tři góly! Jaké jsou reakce fanoušků?

Tak nejdřív snad slova sparťanského kapitána Šurala pro web sport.cz: Vyřazení si nepřipouštím. Všichni ale víme, že je to kulaťoučké, takže stát se může všechno. A pozor, Subotica prohrála v lize s týmem Bačka Panka 1:2, a to mohlo pěkně nahlodat sebevědomí. Jak v diskuzi na sport.cz píše Standa Luhan ze Sušice: "Vždyť tu Palanka by dostala búra od kohokoli z naší divize."

Někteří kolegové tady z rádia dokola tvrdí, že Sparta postoupí. A taky jsme zachytili on line sázkový kurz na postup Sparty – a ten bychom vám nepřáli vidět… Řekli bychom, že sázkové kanceláře nemusejí v postup Sparty tak bezmezně věřit. Jeden ze čtenářů píše na webu iDNES.cz, že Sparta dá hravě dva tři góly. Horší to ale bude, když nějaký dostane… Tomu se říká neúprosná matematika. Ovšem pořád je to daleko od toho, co se stalo na Slovensku. V Trnavě na předkolo Ligy mistrů přemalovali na zeleno trávník. Hráči taky podle toho vypadali, jak si všímá sport.cz. Prostě byli zelení. Trnava ale postoupila, takže investice do barvy se vyplatila. "Úkol zněl jasně. Mít zelený trávník! Nebyl čas zjišťovat, kdo je kdo," čteme v diskuzi pod článkem.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

16.08.2018

Můžou za to rozhodčí!

Fotbalová Slavia cítí nebetyčnou křivdu! V Kyjevě prohrála souboj o Ligu mistrů a diskutující na síti mají jasno.
15.08.2018

Politici mají sice dovolenou, o rozruch je ale i tak postaráno

Šéf komunistů Vojtěch Filip tvrdí, že okupaci v roce 1968 nezpůsobili Rusové, ale Ukrajinci. Na síti se okamžitě zvedla vlna nevole i vzrušených komentářů.
13.08.2018

Spálené hradní trenky můžou přijít pěkně draho!

Demonstrativní akce pana prezidenta si všimly úřady. A Hradu hrozí pokuta!
10.08.2018

Malá kauza několikadenní ministryně Malé se pomalu blíží ke konci

Malá kauza několikadenní ministryně Malé se pomalu blíží ke konci. Taťána Malá opravdu malinko opisovala ve své diplomové práci o králících. Mendelova univerzita to považuje za etické selhání a lidé o tom diskutují na webu.
03.08.2018

Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk

Přišlo to jako blesk z čistého nebe! Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk. Redakce se bojí, že by zástupci SPD šířili v diskuzích nenávist. Ale to není všechno...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.