Na pražské Letné bude večer pěkně horko!

Publikováno: 02.08.2018 15:09
Na pražské Letné bude večer pěkně horko. Fotbalová Sparta musí dohnat ztrátu ze Srbska, aby postoupila do dalšího předkola Evropské ligy. Subotici musí nastřílet tři góly! Jaké jsou reakce fanoušků?

Tak nejdřív snad slova sparťanského kapitána Šurala pro web sport.cz: Vyřazení si nepřipouštím. Všichni ale víme, že je to kulaťoučké, takže stát se může všechno. A pozor, Subotica prohrála v lize s týmem Bačka Panka 1:2, a to mohlo pěkně nahlodat sebevědomí. Jak v diskuzi na sport.cz píše Standa Luhan ze Sušice: "Vždyť tu Palanka by dostala búra od kohokoli z naší divize."

Někteří kolegové tady z rádia dokola tvrdí, že Sparta postoupí. A taky jsme zachytili on line sázkový kurz na postup Sparty – a ten bychom vám nepřáli vidět… Řekli bychom, že sázkové kanceláře nemusejí v postup Sparty tak bezmezně věřit. Jeden ze čtenářů píše na webu iDNES.cz, že Sparta dá hravě dva tři góly. Horší to ale bude, když nějaký dostane… Tomu se říká neúprosná matematika. Ovšem pořád je to daleko od toho, co se stalo na Slovensku. V Trnavě na předkolo Ligy mistrů přemalovali na zeleno trávník. Hráči taky podle toho vypadali, jak si všímá sport.cz. Prostě byli zelení. Trnava ale postoupila, takže investice do barvy se vyplatila. "Úkol zněl jasně. Mít zelený trávník! Nebyl čas zjišťovat, kdo je kdo," čteme v diskuzi pod článkem.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

03.08.2018

Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk

Přišlo to jako blesk z čistého nebe! Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk. Redakce se bojí, že by zástupci SPD šířili v diskuzích nenávist. Ale to není všechno...
01.08.2018

Tak nám to vedro bude pokračovat

Tak nám to vedro bude pokračovat. Předpověď na webu je jasná: Zítra máme dalších 35 stupňů… Oproti dnešku je to o celé dva stupně míň! Co na to síť?
31.07.2018

Burčáku by měl každý z nás ročně vypít víc, než máme krve v těle!

To jsou nám věci… V čele protimafiánských detektivů střídá Mazánka Mazánek. A zkvašený mošt zase střídá burčák! Populární nápoj bude od zítřka na trhu a do rádia ho dokonce přiveze náš Zuřivý reportér. A jak to vypadá s burčákem na webu?
30.07.2018

Fanoušci Sparty se vyznamenali!

Fanoušci Sparty se vyznamenali! O víkendu bučeli na svého vlastního hráče Kangu. Problém je v tom, že je to rodák z Gabonu, má tmavou pleť a ze strany sparťanů šlo o velmi nevhodnou narážku. A sociální sítě to už řeší...
25.07.2018

Parkování v Praze zdarma, spor o jméno Thymian a další problém s diplomkou

Máme bombastickou zprávu! V Praze bude parkování zdarma! Jak je to možné?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.