Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě

Publikováno: 04.08.2018 11:58
Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě - i takové záznamy se objevily v uplynulém týdnu v policejní svodce. Výběr kuriozit z krimi prostředí přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.

Brněnští kriminalisté vyšetřují čtvrteční šarvátku na hřišti. Pokračuje policejní mluvčí Pavel Šváb. "Podle předběžných zjištění muž napomenul omladinu za nevhodné chování na hřišti. Ta si to nenechala líbit a došlo k verbálnímu a drobnému fyzickému konfliktu. Ten později ještě vygradoval na ulici a skončil pořezáním rozbitou lahví. Podezřelý mladistvý skončil v cele, případ je nadále v šetření."

Shánčlivého muže z Českých Budějovic přistihli strážníci při činu. Ve středu večer si do kufru svého auta nakládal dlažební kostky připravené pro stavbu místní komunikace. Policistům se ke krádeži přiznal, zároveň se ale snažil svůj čin obhájit. Prý hodnota dlažebních kostek nebyla dost vysoká na to, aby se jednalo o trestný čin. Když se pak pokusil ujet, strážníci použili donucovací prostředky. Zloděj se bránil ze všech sil. Úmyslně při tom stačil pomazat svými exkrementy strážníky i fasádu blízké budovy. Kromě pokuty ho nemine další šetření.

V Plzni Slovanech se jednomu z řidičů podařilo odmontovat nasazenou botičku. Zařízení přitom poškodil. Strážníci vědí, že jde o vůz Honda a znají i registrační značku. Pátrání po neposlušném řidiči proto přebírá státní policie.

V Brně spadla klec nad zlodějskou dvojicí. Ta se zaměřovala na vloupávání do objektů různých firem. Pokračuje mluvčí Petra Hrůzová. "Nejčastěji si odnášeli pokladny a trezory s penězi, stavební nářadí a v jednom případě i čtyřicet dva baget." Za krádež a poškození cizí věci jim hrozí až osmileté vězení.

25.08.2018

Popletení zločinci měli v uplynulém týdnu žně!

Popletení zločinci měli v uplynulém týdnu žně! Jak jsme zjistili, policisté se zabývali i naprosto bizarními případy. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
18.08.2018

Jednoho napadl bobr, druhého obtěžovala veverka

Agresivní hlodavci i problémy s toaletou zaměstnali v uplynulém týdnu policisty.
12.08.2018

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka. I takové případy v uplynulém týdnu zaměstnaly policisty a hasiče. My tyto příběhy přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
28.07.2018

Tropické počasí leze zločincům na mozek!

Tropické počasí leze zločincům na mozek. V Krimi Impulsech tohoto týdne zjistíte, že v uplynulém týdnu nebyla nouze o kuriózní případy.
21.07.2018

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.