Už jste slyšeli nové Hodiny?

Publikováno: 22.07.2018 06:45
Jedna novinka přebitá několika výročími. Takové je menu pravidelného vydání pořadu o české muzice. Připravuje ho Petr Vondráček.

Hezkou neděli. Tak náš kolega Voxel má dneska 26. narozeniny. A to už má dvě děti, pašák! Buď zdráv Vašku a všechno nejlepší!

Narozeniny má také singl s písněmi „Holubí dům“/“René, já a Rudolf“, vyšel 24. července roku 1973. Takže sfoukneme prach a můžeme si kousek Jirky Schelingera pustit.

Pak je tu textařka Gábina Osvaldová, polokulaté narozeniny má 25. července. Ve stejný den bohužel uplyne 10 let od tragické smrti spoluzakladatele skupiny Chinaski, bubeníka Pavla Grohmana.

Co dál? Následují hodiny a hodiny… Hodiny. To je kapela, prosím. Tak se jmenuje. Je z Prahy a jejich nejnovější počin se mi líbí tolik, že jsem ho zařadil do přehledu domácích novinek. Písnička vchází do vaší domácnosti pod názvem „Nebudu v koutě stát“!

Líbilo? Bezva. Za týden dohodíme novou Slzu. Ahoj, Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA (Marek Musil)

05.08.2018

Nejhranější česká skladba? Jistě, zase ta od Mirai!

Končící týden byl chudý na novinky, ten následující zase chudý na výročí. Proto se v dnešním vydání Zlaté české klasiky a nové české muziky věnujeme hlavně seznamu nejhranějších domácích skladeb. Pokračuje Petr Vondráček.
29.07.2018

Nová Slza, nová Kristina a navrch Hloupá písnička!

Do dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika vměstnal Petr Vondráček hned tři novinky.
15.07.2018

Novinky týdne: Lucie Vondráčková a David Stypka

Mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, připravil další týdenní přehled událostí v kategorii Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
08.07.2018

František Ringo Čech bude mít pětasedmdesátiny

Tolik narozenin v jediném týdnu? A novinka od skupiny Mirai? Ano, v pořadu Petra Vondráčka.
01.07.2018

Poslechněte si nového Tomáše Kluse

Pravidelný přehled domácích hudebních výročí a novinek chystá pro Impulsovic víkend kolega Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.