Už jste slyšeli nové Hodiny?

Publikováno: 22.07.2018 06:45
Jedna novinka přebitá několika výročími. Takové je menu pravidelného vydání pořadu o české muzice. Připravuje ho Petr Vondráček.

Hezkou neděli. Tak náš kolega Voxel má dneska 26. narozeniny. A to už má dvě děti, pašák! Buď zdráv Vašku a všechno nejlepší!

Narozeniny má také singl s písněmi „Holubí dům“/“René, já a Rudolf“, vyšel 24. července roku 1973. Takže sfoukneme prach a můžeme si kousek Jirky Schelingera pustit.

Pak je tu textařka Gábina Osvaldová, polokulaté narozeniny má 25. července. Ve stejný den bohužel uplyne 10 let od tragické smrti spoluzakladatele skupiny Chinaski, bubeníka Pavla Grohmana.

Co dál? Následují hodiny a hodiny… Hodiny. To je kapela, prosím. Tak se jmenuje. Je z Prahy a jejich nejnovější počin se mi líbí tolik, že jsem ho zařadil do přehledu domácích novinek. Písnička vchází do vaší domácnosti pod názvem „Nebudu v koutě stát“!

Líbilo? Bezva. Za týden dohodíme novou Slzu. Ahoj, Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA (Marek Musil)

26.08.2018

Láska prý vznikla před 30 lety!

Jeden legendární duet, dvě výročí a navrch novinka skupiny Mig 21. V nedělním pořadu Petra Vondráčka.
19.08.2018

Anna K zpívá duet s Michalem Hrůzou

Jedny narozeniny, jedna novinka a jedna hitparáda – takové menu nabízí čerstvé vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
12.08.2018

Ewa Farna má 25!

Už jste slyšeli Skety? A Vojtu Dyka v písni o alkoholu? Doporučujeme další vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Slovo má Petr Vondráček.
05.08.2018

Nejhranější česká skladba? Jistě, zase ta od Mirai!

Končící týden byl chudý na novinky, ten následující zase chudý na výročí. Proto se v dnešním vydání Zlaté české klasiky a nové české muziky věnujeme hlavně seznamu nejhranějších domácích skladeb. Pokračuje Petr Vondráček.
29.07.2018

Nová Slza, nová Kristina a navrch Hloupá písnička!

Do dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika vměstnal Petr Vondráček hned tři novinky.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.