Ukradené řízky a manžel na kapotě

Publikováno: 14.07.2018 06:45
Ukradené řízky a manžel na kapotě. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.

Na úvod se podíváme za českým párem, který trávil dovolenou na Slovensku. Manželé se zrovna opalovali na koupališti v Podhájské u Nitry, když si v tu ránu všimli, že jim někdo z deky ukradl řízky. Muž proto nelenil a celou událost nahlásil na policii. Případ se začal šířit po sociální síti a ukradené řízky se na Slovensku staly obrovským hitem. Policie zatím nezveřejnila, jak s případem naložila.

S opravdu mizerným lupem odešel zloděj z Boskovic na Brněnsku. Muž se vloupal do trojice zaparkovaných aut. Ve dvou z nich našel věci za pár stovek, a jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, úspěšný nebyl ani napotřetí: "V osobním automobilu odcizil devatenáctileté majitelce tašku s osobními doklady, stravenkou a malou finanční hotovostí. Tím jí způsobil škodu za necelých tisíc korun." Zoufalý zloděj ale zatím policistům uniká.

Míříme do jednoho pardubického paneláku, ze kterého se ozývaly zvuky jak z hororu. Sousedé slyšeli ženský křik a naříkání a okamžitě zavolali pomoc. Ozbrojení policisté byli na místě během pár minut a na byt několikrát zazvonili. Nakonec jim otevřel překvapený polonahý pár. O žádné násilí nešlo - to se jen manželé oddávali milostným hrátkám.

To manželé z americké Floridy si o ideálním vztahu můžou nechat jenom zdát. Na začátku byla hádka o tom, kdo pojede autem do práce. Muž nechtěl jet autobusem a svou manželku odmítal pustit za volat. Jenže žena to nevzdala a do auta se nakonec dostala. Muž proto vyskočil na kapotu a žena s ním absolvovala zhruba 10 kilometrů. Než mu stihla předat klíčky, tak ji zatkla policie.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

12.08.2018

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka. I takové případy v uplynulém týdnu zaměstnaly policisty a hasiče. My tyto příběhy přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
04.08.2018

Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě

Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě - i takové záznamy se objevily v uplynulém týdnu v policejní svodce. Výběr kuriozit z krimi prostředí přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
28.07.2018

Tropické počasí leze zločincům na mozek!

Tropické počasí leze zločincům na mozek. V Krimi Impulsech tohoto týdne zjistíte, že v uplynulém týdnu nebyla nouze o kuriózní případy.
21.07.2018

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.
07.07.2018

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách. I takové kuriózní případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.