Ukradené řízky a manžel na kapotě

Publikováno: 14.07.2018 06:45
Ukradené řízky a manžel na kapotě. I takové případy řešili v uplynulém týdnu policisté. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.

Na úvod se podíváme za českým párem, který trávil dovolenou na Slovensku. Manželé se zrovna opalovali na koupališti v Podhájské u Nitry, když si v tu ránu všimli, že jim někdo z deky ukradl řízky. Muž proto nelenil a celou událost nahlásil na policii. Případ se začal šířit po sociální síti a ukradené řízky se na Slovensku staly obrovským hitem. Policie zatím nezveřejnila, jak s případem naložila.

S opravdu mizerným lupem odešel zloděj z Boskovic na Brněnsku. Muž se vloupal do trojice zaparkovaných aut. Ve dvou z nich našel věci za pár stovek, a jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, úspěšný nebyl ani napotřetí: "V osobním automobilu odcizil devatenáctileté majitelce tašku s osobními doklady, stravenkou a malou finanční hotovostí. Tím jí způsobil škodu za necelých tisíc korun." Zoufalý zloděj ale zatím policistům uniká.

Míříme do jednoho pardubického paneláku, ze kterého se ozývaly zvuky jak z hororu. Sousedé slyšeli ženský křik a naříkání a okamžitě zavolali pomoc. Ozbrojení policisté byli na místě během pár minut a na byt několikrát zazvonili. Nakonec jim otevřel překvapený polonahý pár. O žádné násilí nešlo - to se jen manželé oddávali milostným hrátkám.

To manželé z americké Floridy si o ideálním vztahu můžou nechat jenom zdát. Na začátku byla hádka o tom, kdo pojede autem do práce. Muž nechtěl jet autobusem a svou manželku odmítal pustit za volat. Jenže žena to nevzdala a do auta se nakonec dostala. Muž proto vyskočil na kapotu a žena s ním absolvovala zhruba 10 kilometrů. Než mu stihla předat klíčky, tak ji zatkla policie.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

21.07.2018

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.
07.07.2018

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách

Auto na sloupu a čokoláda v trenýrkách. I takové kuriózní případy řešili v uplynulém týdnu policisté...
30.06.2018

Kněz nafackoval batoleti

Fackující kněz a 17letý kamioňák. I takové případy řešili policisté v uplynulém týdnu
23.06.2018

V Hornické ulici v Chomutově zavedla navigace řidiče na schody

Na Impulsu jsme se opět podívali do světa zmatených zločinců a dobrodruhů. Václav Komárek zjišťoval, jakými případy se v uplynulém týdnu zabývali policisté i hasiči
16.06.2018

Potřeboval hasicí přístroje, tak si je nakradl v paneláku

Policisté tento týden slavili úspěchy s rozkrýváním drogového podsvětí. Na Svitavsku zadrželi dealera, na Chrudimsku pěstitele marihuany a detektivové se také chlubili odhalením mezinárodního drogového gangu. Působil na čtyřech kontinentech. S dalším přehledem pozoruhodných krimi zpráv teď přichází reportér Tomáš Kabát.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.