Tropické počasí leze zločincům na mozek!

Publikováno: 28.07.2018 06:45
Tropické počasí leze zločincům na mozek. V Krimi Impulsech tohoto týdne zjistíte, že v uplynulém týdnu nebyla nouze o kuriózní případy.

Začínáme cizincem, který se vloupal do jedné pražské trafiky. Osmnáctiletý mladík vysklil dveře několika kameny a nevyplašil ho ani velmi hlasitý alarm, spíše naopak. Cizinec si sedl na zem, otevřel si vodku a brambůrky a počkal na policisty. Strážcům zákona řekl, že svého jednání lituje, ale neumí ho vysvětlit. Teď mu hrozí i dva roky na tvrdo.

To kutil z Karlových Varů zase mocně toužil po zahradním traktůrku. 32 letý muž si svůj vysněný kousek vyhlédl v jednom z hobby marketů a neváhal ho ukrást. Traktůrek nenápadně tlačil mezi regály a najednou se zcela nepozorovaně ocitl až na parkovišti. Jenže nakonec ho usvědčili kamerové záznamy a policie ho brzy dopadla. Kutil může skončit na tři roky za mřížemi.

Teď se podíváme za partou mladíků, která v půjčovně loděk u brněnské přehrady ukradla mobil. Trojice vítečníků ale zvolila velmi neobvyklou únikovou cestu. Chlapci naskočili na šlapadlo a chtěli se i s lupem co nejdříve dostat na druhý břeh. Jenže v patách jim byla policie na motorovém člunu, která je dostihla během několika minut: "Tak, pánové, máte u sebe nějakou zbraň?" "Nemáme." "Nemáte, jo?! Tak teď budete šlapat za naší asistence. Šlápněte do pedálů a jedeme!" Kluci poslechli a v krajním případě jim hrozí i vězení.

Nakonec míříme za štěňátkem, kterému uvízla hlava v plotě. Zděšená majitelka okamžitě zavolala hasiče, kteří přijeli během několika minut. Štěňátko jezevčíka nebylo nějak zvlášť vyděšené, ale pokud by se špatně zavrtělo, tak by si mohlo zle ublížit. Hasiči ale nakonec čtyřnohého kamaráda vyprostili bez použití nástrojů a předali ho paničce.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

25.08.2018

Popletení zločinci měli v uplynulém týdnu žně!

Popletení zločinci měli v uplynulém týdnu žně! Jak jsme zjistili, policisté se zabývali i naprosto bizarními případy. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
18.08.2018

Jednoho napadl bobr, druhého obtěžovala veverka

Agresivní hlodavci i problémy s toaletou zaměstnali v uplynulém týdnu policisty.
12.08.2018

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka. I takové případy v uplynulém týdnu zaměstnaly policisty a hasiče. My tyto příběhy přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
04.08.2018

Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě

Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě - i takové záznamy se objevily v uplynulém týdnu v policejní svodce. Výběr kuriozit z krimi prostředí přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
21.07.2018

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.