Parkování v Praze zdarma, spor o jméno Thymian a další problém s diplomkou

Publikováno: 25.07.2018 16:18
Máme bombastickou zprávu! V Praze bude parkování zdarma! Jak je to možné?

Pražané teď jásají asi předčasně. Parkování sice bude zdarma, ale jenom tuto sobotu a neděli. Systém zón placeného stání – to je oficiální název – má totiž technologickou odstávku. Takže bublina splaskla a zpráva je prakticky bezvýznamná.

Ovšem takový Thymian, to je jiné kafe. Rodiče teď na státu vysoudili 30 tisíc za to, že jim matrika nechtěla zapsat jméno Thymian do rodného listu jejich syna. Tři roky se tak chlapec jmenoval „nezjištěno“, píše web iDNES.cz. Teď je to už oficiálně Thymian a podle některých diskutujících čtenářů bude jeho brácha Oregano a ségra Bazalka…

To jsme si to hezky okořenili, že!? A jak to vypadá s třetím ministrem, který má problém s diplomkou? Vypadá to, že na rozdíl od paní Malé a pana Krčála politicky přežije. Má mocného zastánce – pan premiér Babiš ho prostě neodvolá. Na kauzu reaguje na twitteru uživatel jménem Nadosah Pozlátko. Teď už má prý plnou kvalifikaci na sepsání diplomové práce „Kopr a jeho všestranné užití v gastronomii“. Po obhajobě na Paneuropské vysoké škole života by mohl pracovat jako ministr zahraničí.

03.08.2018

Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk

Přišlo to jako blesk z čistého nebe! Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk. Redakce se bojí, že by zástupci SPD šířili v diskuzích nenávist. Ale to není všechno...
02.08.2018

Na pražské Letné bude večer pěkně horko!

Na pražské Letné bude večer pěkně horko. Fotbalová Sparta musí dohnat ztrátu ze Srbska, aby postoupila do dalšího předkola Evropské ligy. Subotici musí nastřílet tři góly! Jaké jsou reakce fanoušků?
01.08.2018

Tak nám to vedro bude pokračovat

Tak nám to vedro bude pokračovat. Předpověď na webu je jasná: Zítra máme dalších 35 stupňů… Oproti dnešku je to o celé dva stupně míň! Co na to síť?
31.07.2018

Burčáku by měl každý z nás ročně vypít víc, než máme krve v těle!

To jsou nám věci… V čele protimafiánských detektivů střídá Mazánka Mazánek. A zkvašený mošt zase střídá burčák! Populární nápoj bude od zítřka na trhu a do rádia ho dokonce přiveze náš Zuřivý reportér. A jak to vypadá s burčákem na webu?
30.07.2018

Fanoušci Sparty se vyznamenali!

Fanoušci Sparty se vyznamenali! O víkendu bučeli na svého vlastního hráče Kangu. Problém je v tom, že je to rodák z Gabonu, má tmavou pleť a ze strany sparťanů šlo o velmi nevhodnou narážku. A sociální sítě to už řeší...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.