Nová Slza, nová Kristina a navrch Hloupá písnička!

Publikováno: 29.07.2018 06:45
Do dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika vměstnal Petr Vondráček hned tři novinky.

Haló, haló, hlásím se z Benátské! Festival dobré nálady je za námi, díky za účast. Já tu ještě trochu dospávám. Ale minule jsem slíbil, že si dneska zahrajeme novou Slzu, takže musíme. Tahle písnička se jmenuje „Nový obzory“.

A také slovenská zpěvačka Kristina se nám po krátké odmlce ozvala s novinkou. Skladba má vskutku zajímavý název: „Daj mi“! Pravda, vyšla už loni na albu „Mať srdce“, teprve teď ji však Kristina posílá do rádií.

A pak je tu jedna „Hloupá písnička“. Tak se alespoň jmenuje titul skupiny Wohnout. Berte to s nadhledem a hlavně jako zpestření.

A to už jsme na konci, takže za týden znovu. Ahoj, Petr Vondráček!

19.08.2018

Anna K zpívá duet s Michalem Hrůzou

Jedny narozeniny, jedna novinka a jedna hitparáda – takové menu nabízí čerstvé vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
12.08.2018

Ewa Farna má 25!

Už jste slyšeli Skety? A Vojtu Dyka v písni o alkoholu? Doporučujeme další vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Slovo má Petr Vondráček.
05.08.2018

Nejhranější česká skladba? Jistě, zase ta od Mirai!

Končící týden byl chudý na novinky, ten následující zase chudý na výročí. Proto se v dnešním vydání Zlaté české klasiky a nové české muziky věnujeme hlavně seznamu nejhranějších domácích skladeb. Pokračuje Petr Vondráček.
22.07.2018

Už jste slyšeli nové Hodiny?

Jedna novinka přebitá několika výročími. Takové je menu pravidelného vydání pořadu o české muzice. Připravuje ho Petr Vondráček.
15.07.2018

Novinky týdne: Lucie Vondráčková a David Stypka

Mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, připravil další týdenní přehled událostí v kategorii Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.