František Ringo Čech bude mít pětasedmdesátiny

Publikováno: 08.07.2018 09:50
Tolik narozenin v jediném týdnu? A novinka od skupiny Mirai? Ano, v pořadu Petra Vondráčka.

Hezkou neděli! Tvrzením, že v sobotu oslaví narozeniny Karel Gott a Michal David, asi nikoho neohromím. Posílám jim přání všeho nejlepšího! A protože nám v úterý na Impulsu začíná speciál nazvaný „Zazpívej si na mejdanu“, kde je Michal VIP garantem, uslyšíte ho přes léto z našeho éteru ještě mnohokrát.

František Ringo Čech bude mít narozeniny už zítra. Považte, 75! Tak ať žije on i jeho „šuby duby Amerika“.

Pamatujete na skupinu Lunetic? Na tu partu mladých krásných lidí? Jednomu z nich, Vaškovi Jelínkovi, bude ve čtvrtek 40. Je to tak, nemládne nikdo z nás.

Kouknul jsem po nové české muzice a našel skupinu Mirai. Písnička sice pochází z jejich loňského alba „Konnichiwa“, ale teprve teď ji kapela posílá do rádií. Jmenuje se to „Chci tančit“.

Hotovo, vymleto. Hezký zbytek prodlouženého víkendu přeje Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

05.08.2018

Nejhranější česká skladba? Jistě, zase ta od Mirai!

Končící týden byl chudý na novinky, ten následující zase chudý na výročí. Proto se v dnešním vydání Zlaté české klasiky a nové české muziky věnujeme hlavně seznamu nejhranějších domácích skladeb. Pokračuje Petr Vondráček.
29.07.2018

Nová Slza, nová Kristina a navrch Hloupá písnička!

Do dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika vměstnal Petr Vondráček hned tři novinky.
22.07.2018

Už jste slyšeli nové Hodiny?

Jedna novinka přebitá několika výročími. Takové je menu pravidelného vydání pořadu o české muzice. Připravuje ho Petr Vondráček.
15.07.2018

Novinky týdne: Lucie Vondráčková a David Stypka

Mistr hudebních omáček, Petr Vondráček, připravil další týdenní přehled událostí v kategorii Zlatá česká klasika i nová česká muzika.
01.07.2018

Poslechněte si nového Tomáše Kluse

Pravidelný přehled domácích hudebních výročí a novinek chystá pro Impulsovic víkend kolega Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.