Fanoušci Sparty se vyznamenali!

Publikováno: 30.07.2018 16:18
Fanoušci Sparty se vyznamenali! O víkendu bučeli na svého vlastního hráče Kangu. Problém je v tom, že je to rodák z Gabonu, má tmavou pleť a ze strany sparťanů šlo o velmi nevhodnou narážku. A sociální sítě to už řeší...

Informaci přinesl on line deník iSport.cz. Kanga dal gól v utkání s Jabloncem a běžel slavit ke kotli vlastních fanoušků. Ti na něj ale začali hučet a volali „Kanga ven“! Nemohli mu totiž odpustit jeho výkon v evropské lize proti Subotici. Kangu navíc někdo po zápase polil pivem. Ten vztah mení ním a sparťanskými ultras je prostě hodně napjatý…

V diskuzi pod tím článkem někteří čtenáři píšou, že si za to může africký fotbalista sám… Některé komentáře opravdu nemůžeme citovat, tak to vězměme z té druhé stránky. Fanoušci sice pískat můžou, ale Kanga teď v lize dává góly. "Co naplat, střelecky drží Spartu nad vodou," všímá si na iSportu pan Matějka. Své přidává i čtenář Dušan: "Kotol, to nie sú fans, ale stádo ožratých koňov…" Server Lidovky.cz zvolil tvrdší titulek: Idioti z Letné. Fanoušci na Kangu bučeli a pak ho zlili pivem. Jeden ze čtenářů pak v diskuzi píše, že se to přece děje už roky a vedení klubu s tím nic nedělá. Ze Sparty ale zní hlasy, že fanoušci a Kanga k sobě musejí najít cestu.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

03.08.2018

Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk

Přišlo to jako blesk z čistého nebe! Okamura si neškrtne v předvolebních debatách deníku Blesk. Redakce se bojí, že by zástupci SPD šířili v diskuzích nenávist. Ale to není všechno...
02.08.2018

Na pražské Letné bude večer pěkně horko!

Na pražské Letné bude večer pěkně horko. Fotbalová Sparta musí dohnat ztrátu ze Srbska, aby postoupila do dalšího předkola Evropské ligy. Subotici musí nastřílet tři góly! Jaké jsou reakce fanoušků?
01.08.2018

Tak nám to vedro bude pokračovat

Tak nám to vedro bude pokračovat. Předpověď na webu je jasná: Zítra máme dalších 35 stupňů… Oproti dnešku je to o celé dva stupně míň! Co na to síť?
31.07.2018

Burčáku by měl každý z nás ročně vypít víc, než máme krve v těle!

To jsou nám věci… V čele protimafiánských detektivů střídá Mazánka Mazánek. A zkvašený mošt zase střídá burčák! Populární nápoj bude od zítřka na trhu a do rádia ho dokonce přiveze náš Zuřivý reportér. A jak to vypadá s burčákem na webu?
25.07.2018

Parkování v Praze zdarma, spor o jméno Thymian a další problém s diplomkou

Máme bombastickou zprávu! V Praze bude parkování zdarma! Jak je to možné?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.