Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo

Publikováno: 21.07.2018 06:45
Bezruký agresor a dvakrát ukradené kolo. I takové byly případy, kterými se v uplynulém týdnu zabývali policisté, my se na ně zaměřujeme v dnešních Krimi Impulsech.

Velmi svérázně se řidič z Jihlavska vypořádal s dopravní nehodou. 36 letý muž nezvládl řízení a na silnici mezi Dětřichovem nad Bystřicí a Krahulčí převrátil své nákladní auto na bok. Policisty ale nezavolal. Místo toho šel do hospody na několik panáků vodky. Když se k autu po několika hodinách vrátil, tak policistům nadýchal přes dvě promile.

Velmi podezřívavý muž bydlí v Dubí na Teplicku. Nejdříve si na návštěvu pozval partu přátel, ale když zjistil, že mu zmizely dva mobilní telefony, tak neváhal a šel na policii. Muž ale o kamarády pravděpodobně nepřijde. Telefon mu nikdo neukradl a o den později je našel ve své botě. Jak se tam dostaly ale nemá páru.

Zloděj z Opatovic nad Labem měl pořádný pech. Nejdříve se mu sice podařilo ukrást jízdní kolo za patnáct tisíc, ale pak zaúřadovala karma. Policisté zloděje rychle vypátrali, ale kolo u něj nenašli. K překvapení všech mu ho také někdo ukradl. Policie je zatím na lumpa s podruhé ukradeným bicyklem krátká.

Hodně podivný případ řeší američtí policisté. Poslouchejte dobře. Bezruký malíř měl na Floridě pobodat turistu. To, jakým způsobem muž bez končetin útočil, ale zatím není jasné. Případ ale prý vyprovokoval napadený turista, který měl bezrukého malíře praštit do hlavy. Ten si to nenechal líbit a útočníkovi zasadil dvě bodné rány nůžkami do levé ruky. Zranění ani jednoho muže ale nejsou vážná.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

25.08.2018

Popletení zločinci měli v uplynulém týdnu žně!

Popletení zločinci měli v uplynulém týdnu žně! Jak jsme zjistili, policisté se zabývali i naprosto bizarními případy. My vám je přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
18.08.2018

Jednoho napadl bobr, druhého obtěžovala veverka

Agresivní hlodavci i problémy s toaletou zaměstnali v uplynulém týdnu policisty.
12.08.2018

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka

Důchodci na metalovém festivalu a extrémně obézní pacientka. I takové případy v uplynulém týdnu zaměstnaly policisty a hasiče. My tyto příběhy přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
04.08.2018

Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě

Policisté od exkrementů, ukradené bagety a zničená botička na autě - i takové záznamy se objevily v uplynulém týdnu v policejní svodce. Výběr kuriozit z krimi prostředí přinášíme v dnešních Krimi Impulsech.
28.07.2018

Tropické počasí leze zločincům na mozek!

Tropické počasí leze zločincům na mozek. V Krimi Impulsech tohoto týdne zjistíte, že v uplynulém týdnu nebyla nouze o kuriózní případy.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.